• -abi ben pek bilmiyorum, chate sokar misin beni..
    -ewet baglandik, $imdi yan tarafta nick listesi var, burdan kiz nicklerine cift tikliyip konu$uyosun
    -anladim abi saol
  • birebir yasanmis bir olaydan alinti:
    kiz iceri girer.
    -scan var mi?
    (sessizlik ...tum cafe donup kiza bakar.)
    -pardon anlamadim hanfendi?
    -scan var mi diyorum scan?
    -bizde scan var miydi ahmet bey?
    tum cafe gulmekten kopar.kizcagiz sonradan olayi anlayarak kizarirken biz burdan su dersi cikaririz:turkce konus bilmiyorsan(tarayici).
  • - abi bakarmısın
    - buyur arkadaşım
    - abi bu fifa bozuk galiba 3 kornerde 1 penaltı vermesi lazım yani benim bildiğim budur
    - la havle ve la kuvvete
  • internet cafeler konusunda çok ciddi olan kanunlarla ilgili bir internet cafe sahibi şöyle bir örnek vermişti:
    cafe sahibi: x bir yerde adam internet cafe açıyor, polisler teftiş için geliyor. polis memuru bilgisayarın başına geçip yazıyor "www.sex.com" eğer sayfa açılırsa* internet cafeyi kapatıyorlar. ne saçmalık.. o zaman turkcell i de kapatsınlar..

ff: neden abi?
    cafe sahibi: ee ben cep telefonumdan kerhaneyi veya orospuyu arayabiliyorum... *
  • yıl 1998 bütün müşterilerin bilgisayar ve internet cahili olduğu dönemler zaten müşterilerin peş peşe gelen sorularından tepesi atık olarak dolaşılmaktadır. müşteri chate girmiş ve nick'i "gayserili" şeklindedir. çok iyi hatırlamıyorum ama pek de "tekin" bir kanal değildir bulunduğu kanal. birisi ile yazışmaya başlamış. ancak asl vs. gibi şeyleri yeni çözmüş olan elemana çözemediği bi soru gelmiştir.
    -abi bakar mısın ne diyo bu
    -hımm bakalım.. a/p ? hımm. aktif misin pasif misin diye soruyo..
    -nasıl yani abi.
    -olm nick'inden senin ibne olduğunu zannetmiş. ve aktif misin yoksa pasif misin diyo.
    -o ne demek abi. hem niye beni ibne sanıyomuşki nesi var nick'imin.
    -gay.. etken edilgen bla bla bla.. ulan bu yaştan sonra size ibnelik mi öğretecez alla alla.
  • bir grup velet haldır haldır counterstrike oynamaktadır, çocuun biri de klasik counter lugatından kelimelerle kafa zkmektedir "şş sote yapma aloo aloo", 5 dakika sonra çocuğun sözlerinden her iki takımda da birer kişi kaldığı ve konuşan veletin cephanesi kalmadığı bu yüzden delikanlılığı bahane ettiği anlaşılır... kalan diyalog şöyledir:

"alooo snaypır alooo snaypır sote yapma çık teke tek kaldık çıkkk... aloo bak kime diyorum bıçakla gel lan adamsan"

"..."

"alooo ulan kime diyorum, delikanlıysan gel lan bıçakla meydanda seni bekliyorum çek bıçağını gel bak burdayım"

"..."

" alooooooooooooooooooooooooooo"

zbam ! (bkz: sniper)

counter terrorists win...
  • 14 yaşlarında 2 velet warcraft 3 oynamaktadır ...

-deli gibi ordu yaptım geri sayım yap , ezicem seni şimdi

-ya olm dur bi zaten bilgisayar saldırdı , toparlanamadım sen yenmiş sayılmazsın ffa bu.

-bilemem artık topyekun geliyorum muhahahahah

-dur gelme...

*saldıran elemanın makine resetlenir*

-aaaa noluyo ya bilgisayar kapandı...azına sicim be şansa bak

-sana mustahak işte ramazanda undeadlerle oynarsan olacagı bu
  • counter strike sirasinda
    -genc bi eleman=cabuk* lan ben oldum doktorlari kaciriyorlar .
    -sakin adam=onnnnnlarrrrrrr dooooookkhtorr degillllll hossssstiiicccc .

bu muhabbeti duyan adamlar da 10 saniye icinde olmu$tur yillarca hafizalarda silmiyecektir .
  • - merhaba world var mı?
    - hayır world değil de word var bizde.
    - hımm..ben en iyisi başka cafeye bakıyım.
    - tamam.
    [10-15 dakika sonra]
    - ayy pardon, programın adı wordmüş. arkadaşlar yanlış söylemişler.
  • bu gerçektir. 3 tane ufak roman çocuk counter strike oynamaktadır.

1- olum irmidörd eltisi var! (24 health)
    2- üçken çatıda üçkeen!
    3- espekteykır mı oldunuz le başıma benim? (spectator mı oldunuz diyor.) (burda dağıldık tabi)
    4- olum geliyom üçün birinle geliyom
    3- gel gel, üçün birini alda gel.
hesabın var mı? giriş yap