şükela:  tümü | bugün
 • sonuna kadar desteklediğim kampanya. hükümetin ve telekomun nette hafiyelik yapıp efil efil site kapatacağına alt yapısını geliştirip internet iletişimine kalite ve sürat getirmesi gerektiğini düşünen insanların başlattığı bir kampanyadır. destekçisiyiz.
 • bu defa da fazla süratten ötürü sansürlenecek içeriğin artmasına neden olacak eylemdir. örneğin youtube'a günde 5 video atan bir yunanlı bu sayıyı 10-15'e çıkarırsa, ülkemizde de hızlı internetin nimetlerinden yararlanan "bugün youtube'da ne bulsak da sansürlesek komitesi" 'nin daha fazla video kontrol kapasitesine sahip olmaları anlamına gelmektedir.

  ayrıca:

  (bkz: internetist hareket engellenemez)
 • ekşi sözlük'ün yine kendi uslubuna göre katılması gayet hoş görünüyor. üç dört defa saçma sebeplerle kapatılan bir sitenin katılması değil katılmaması abes kaçardı zaten. logoyu düşünen kimse müthiş derin düşünmüş veya ben manyağım sürekli derin anlamlar çıkarıyorum.
  ayrıca ekşi sözlük'ün katılmasıyla, siyah bantlı logosunu görünce "ulan pc'ye bir şey oldu ekran kartı bozuldu heralde" diye beni serzenişlere sürüklemiştir. durduk yere heyecan yapan bünyem gerçeği anlayınca "haaa... ulen yine yaptınız yapacağınızı" diyerek sakinleşmiştir.
 • başarılı olmasını umduğum kampanyadır. aksi halde bu "mahkemeye veririm bak !" tehditlerinin ardı arkası kesilmeyeceği gibi daha da artacaktır. ciddi bir durumda hakkını aramalı mağdur buna kimsenin bir şey dediği yok zaten ama çok basit şeyleri de büyütenler var bu ortamda. yani öyle bir duruma geliyoruz ki , örnek vereyim diyorum , örnek verirken bile tedirgin oluyorum , birileri üzerine alınmasın diye. mahalle baskısı olayı mıdır nedir ?
 • info@adalet.gov.tr adresinden adalet bakanlığı'na da duyurulması gereken istektir.
 • iyi, hoş, akılcı, süper bir kampanyadır.ama kardeşim aylardır ekşisozluk başlığının üzerindeki banttan sıkıntı geldi, artık kaldırmayın bari.yoksa burası neresi kardeşim, ekşisözlük de neyin nesi diyicez.
 • her gün bir başka sansür kararı ortaya çıkarken, sansürcüler "kanunu uyguluyoruz" bahanesiyle günden güne iyice pervasızlaşırken, sol frame'de görünsün de insanlar hatırlasın diye entry girdirtecek kadar öksüz kalmış bir talep.
 • ekşisözlük'ün destek verdiği kampanya. ne yazık ki sözlük, hükümetten çok sansür yaptıracak hale gelmiştir. göte göt desen siliniyor maşallah, götümüze girmesin diye.