şükela:  tümü | bugün
 • internethaber.com un domainin çalınmasının ardından, halen whois bilgilerinde domainin sahibi olarak görünen internethaber.com maili sayesinde hacklenmesi an meselesi olan fakat editörlerinin halen haber girdiği web sitesidir.
 • şimdiye dek gördüğüm en kolpa spor haberlerinden birini vermiş ve sabah sabah beni güldürmüş olan site. scolari, önümüzdeki sezon için fener'le anlaşabilir ama bu durum, haberin ne kadar geyik olduğu gerçeğini değiştiremeyecek ne yazık ki. haberden alıntı bir iki cümle bile olayı anlatmaya yeter sanırım. özellikle altlarındaki jetle ülke ülke dolaştılar açıklaması kapı kapı dolaşmayı hatırlatıyor insana ki bu kadar kısa zaman diliminde nasıl becermişler, haberi yapana sormak lazım.

  "scolari, yıldırım'ın '100. yıl bizim için çok önemli. kimi istersen alacağız' sözüne cevap olarak, 'adriano' dedi. brezilyalı çalıştırıcı, milli takımdan eski öğrencisi ile temas kurdu. "

  "isviçre'de brezilya milli takımı ile kampta bulunan inter'in dünya çapındaki golcüsü, scolari'ye prensipte olumlu yanıt verdi. yıldırım bugün, isviçre'de adriano ile buluşacak. "

  "yıldırım ve bilgiç scolari'den ayrıldıktan sonra kiraladıkları jetle, ülke ülke dolaşıp bu futbolcularla ilgili temaslarda bulundu."

  haberin tam metni: http://www.internetspor.com/…aber.php?haberid=26995

  (bkz: uydurma transfer haberleri)
 • capello kişisi roberto carlos'la görüşür ve takımda kalmasını istedğini söyler. anlaşırlar. daha sonra capello şu açıklamayı yapar:
  "bu oyuncu real madrid’te banko oynarken, dünyanın en iyi kulübünde forma giyerken neden futbol hayatını fenerbahçe gibi kendisinden düşük bir kulüpte sona versin ki? bunu anlamakta zorluk çekiyorum"
  şimdi, haber doğruysa, ortada bir sorun yok gibi görünüyor....
  doğrusu haberin doğruluk değeriyle entrymizin içeriğinin hiç bir alakası yok.

  şimdi size bu capello'nın bu cümlelerinden olabilecek en kışkırtıcı manşeti üretmenizi isteseler, herhalde "f.bahce capello'nun maskarası oldu" yazmak gelmek aklınıza.
  haberin spotuna " italyan teknik direktör sarı lacivertlilerin teklifini dalga geçerek geri çevirdi." cümlesini yazabilmek için de yukarıdaki manşeti atabilecek türde bir mahluk olmanız gerekiyor, ki sözlükte bu kadar yetenekli bir adam olduğunu sanmıyorum.

  en acayibi de, bu haberi okuyup yorum yazanların verdikleri tepkiler:"haydin arkadaşlar bu terbiyesize haddini bildirelim, real'i mail manyağı yapalım."

  böyle bir site işte, tanımı ne yapacan...

  http://www.internetspor.com/…aber.php?haberid=30332
 • gün itibariyle üç farklı siyasi partinin reklamını alarak (bkz: dp) (bkz: mhp) (bkz: akp) oha dedirtmiş sitedir.
  (bkz: http://www.internetspor.com/)
 • ricardo oliveira'nın “zaragoza’da kalmayı düşünüyorum. ancak ilgi çekici ve kulübüm için de iyi bir teklif olursa bunu da gözönüne almalıyız. bütün ihtimallere açığım” demecini, "oliveira'dan g.saray'a şok sözler" başlığı ile duyurmuş sitedir. zaten kalitesi pek üst düzey değildi ama şu içinde bulunduğumuz transfer aylarında gitgide yerlerde sürünmeye başladı.
 • bünyesinde gereksiz bir yazarın gereksiz bir yazısını barındıran site.

  galiba site kendisi gereksiz yorumlara bakılırsa.
 • neden ciddiye alınmadıklarını artık anlamaları gereken site,
  http://www.keyifarasi.com/…yapan-haber-servisi.html
 • bilica geyikleri isimli bir fotoroman yayınlayan site. bobiler'den toplamışlar sanırım.

  http://www.internetspor.com/…ry.php?gallery_id=2723
 • editörlerinin garip şeyler içtiğini düşündüğüm site.

  galatasaray'daki sağlam yabancı bolluğuna dikkat çeken bi haber yapmışlar ama, haberi rijkaard yapsa bu kadar net konuşmaz. oran vermiş adamlar resmen.

  --- spoiler ---

  işte 3 futbolcunun ilk 11'e girme ihtimalleri:

  misimoviç: %45
  pino: %35
  cana: %20

  --- spoiler ---

  haber;

  http://www.internetspor.com/…-bu-da-oldu-42688.html