şükela:  tümü | bugün
 • bobrek geyigine inanan mallarin uzak durmasi gereken eylem.etrafinizda kac kisinin bobregi bu sekilde gitti de her seferinde surekli bu espriyi yapiyorsunuz?

  ulan bobregini kaptiran bir tane vatandas yok, en azindan alakali bir haber yok ama her seferinde bobrek de bobrek. kim ne yapsin sizin kokusmus bobreginizi amk?

  konuya donersek internette fuckbuddy aramak normal bir eylemdir ama ulkemiz sartlarinda bu tur bir iliskinin surdurulmesi de bir o kadar zordur.
 • olaya erkek olarak değil de kadın gözüyle bakarsak ülkemizdeki çoğu kadın kendilerinin sadece bir et parçasından ibaret sanılmasını istemiyor. o nedenle bu tür platformlar tartışma konusu oluyor. (bkz: tinder)

  bence bir erkek bir kadınla tanışıp anlaşmaya başladığında zaten cinsel bir şeyler olma ihtimali yüksektir ki cinselliğin amacı da hoşlandığın, sevdiğin ya da aşık olduğun, yanında mutlu olduğun insanla bunu yaşamaktır.

  sen bir kadına gidip direk seks dersen onu aşağılamış olursun aslında.
 • aramaktan öte bulduğum durumdur.
  yani emin olun bir çok kadının öyle dışarıdan gözüktüğü gibi olmadığını bazen anlayabiliyorsunuz, gerisi de size kalmış oluyor. mühim olan o güveni ve samimiyeti verebilmek.
 • aldığım istihbarata göre çok da başarısız olmayabilen bir eylem eğer erkekseniz ve yeterli materyallere sahipseniz.

  evet.

  salondan bir arkadaş anlattıydı şu connected2me haltındaki "fakbadi arıyom ahanda bunlar da adonislerim" profillerinden açmış. kız kalkıyor diyordu, yalan olduğunu da zannetmiyorum mesajları gördüm çünkü.

  yani özet hacı hacıyı mekkede, sapık ise sapığı siber alemde bulur.

  o diil adam sonrasında "boşver abi sen de tıpçısın biz şimdi kaldırıyoz sen de ilerde kaldıracan" misalinden birşeyler sallamıştı. tamam kız kaldırmak gibi bir derdim olmadı şu ana kadar da o kadar çirkin, yüzüne bakılmayacak bir tip miyim lan ben? ben!?

  neyse. öyle işte.
 • buldum, vurdum.