şükela:  tümü | bugün
  • nev'i şahsına münhasır insanları etkilemeyendir.
    modayı takip etmiyorum, ben hep mutsuzum.
  • mutsuzluk belli bir kesimce hep revaçta zaten, moda diye duygu trendi yaşamak nasıl bir kafadır yareppim
  • bu gozler intihar etmeyi dusunuyorum bazen deyip, aksaminda instagrama"bu sehirde yasamayi seviyorum" tarzi hikaye koyanlar gordu. sikerim boyle modayi, herkes inanilmaz mutlu olmak zorunda, acin suan bakin yeni eklenen hikayelere, lutfen yapin bunu. lan bunlar baska dunyada mi yasiyor yoksa benim tanistigim insanlar mi farkli anlayamadim gitti. biriyle sosyal bi ortamda tanisirsaniz 10. dakikadan sonra cozulmeye basliyor hemen aslinda ne kadar mutsuz oldugunu, isini sevmedigini, iliskisinde problemler oldugunu, ailesiyle hep sikintili oldugunu, borclari oldugunu, sosyal baskidan yoruldugunu vs duymak cok olagandir. lan bi de instagrami ac hoaydaaa, hele cuma aksami ac afedersin "raki icmeyeni sikiyoruz" diye bildirim mi yapti valilik dersin, herkes raki iciyor kalpler havalarda ucusuyor.
    milletce kafamiz cok karisik altan cok, dert bol olunca koy gotune diyip gulmeye ve eglenmeye veriyoruz kendimizi herhalde.
  • mutsuzluk bir moda değildir, bir yaşam biçimidir
  • başkalarının mutlu olduğunu sanan kişilerin yanlış düşünceye kapılma trendidir. aslında kimse mutlu değildir, sadece rol icabı öyle görünürler.