şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: time 100)
  • "haydi oy verin" basligi ile gelen her mail iste bu sebepten derin yaralar acar bagrimda. hayatinda hidayet'in adini duymamis, ne is yaptigini bilmeyen, tek sayisini gormemis adamlar,yine ne oldugunu bilmedikleri most improved player anketinde adi var diye mail zincirleri olustururlar, bir de bunu yayarlar ortamlara. gercekten hidayetin kendini gelistirip gelistirmedigi,odulu hakedip haketmedigi onemli degildir bu bunyeler icin, turktur ve kazanmalidir o kadar.
    neydi o unlu turk dusunuru, hani su "kayahan tek vuruslu da bin vuruslu da yapsa sarkisini destekleyeceksin ulan" ozlu sozunun sahibi genc? derin bir nefes alip onu anarim bu gibi durumlarda hep.
  • konuyla derinden alakalı olarak;

(bkz: dingilim ama x'im kimse bana dingil diyemez)
  • türklere milli bilinçlerini hatırlatmanın en kolay yolu
  • ip numaraları vasıtasıyla türkiye'den gelen oylar ayıklandıktan sonra, gayet sağlıklı sonuç verecek girişim.
  • nba yöneticilerinin mehmet okur ve hidoyu kendilerinden çok daha kötüleri olmasına rağmen all-star oylamasına almamalarıyla düşmedikleri gaflettir*
  • az once tak mail geldi "fatih tekke uefa kupasi finalinde, macin adami adaylari arasinda hemen gir oyla" diye.. hop hemen girdim hemen yoladim.. bilegimizin hakkiyla macin adami sectirdik fatih tekkeyi.. öylesine mesudum ki.. yasasin internetteki oylamalarda, türk birligi, yaşasin turancilik.. ziya gokalp, enver pasa felan..
  • son kurbanı foreign policy olan bile bile lades durumu. güzel arkadaşım senin önünde time 100 gibi efsanevi bir örnek varken sen niye daha oylamaya sokuyorsun belirlediğin isimleri? işe güzel başlamışsın, isimleri kendin belirlemişsin zaten. sıralama işini bize bırakırsan böyle olur işte.

düşündüm de; aslında kurban foreign policy değil bizzat orhan pamuk ve fethullah gülen'dir.