şükela:  tümü | bugün
  • vala kolumda kızarıklık vardı ve hafiften kaşınmaya başkadı uçuk gibi bir şeye dönüştü internetten araştırınca zona olduğunu keşfettim ve hemen sağlık ocağına koştum doktorda görür görmez zona dedi bir hap bir de krem yazdı yolladı ama feci kaşıntı yapıyor ve uykudan uyandırıyor.

(bkz: zona)

edit: çok fazla soru geldiği için editlemek istedim,

yeşillendiren suserlere çok teşekkürler! hastalığı geçireli 8 ay kadar oldu, ağrılı değildi.
  • saçmadır. ama aynı zamanda oturduğu yerden eğil boğazına bakayım diyen acil doktorundan da daha faydalıdır.

edit: ne kadar çok ayağa kalkmaya tenezzül etmeyen,saygısız bir tavırda,insanlari kucumseyen doktor yazarlarimiz varmış.hepsinden yine aynı terbiyesiz tavrı gördüm. sinirle girilmiş,asıl vurgunun davranışın yanlışlığına yapılmış bir yorumu nasıl da abartıyorsunuz. herhalde doktorlarla google dayıyı bir tutmuyorum
    swh.
  • doktorların hastalardan yana en çok şikayetçi oldukları konulardan biridir diye düşünüyorum. internet doktordan daha iyi biliyor çoğu insana göre. allah sabır versin cidden insanlara laf anlatmak zor.
  • sonu hep kanserle biten araştırmalardır .
  • bu başlığa girenlerin; internetten internetten hastalık araştırmayı araştırarak bir adım öteye götürdüğü eylem.
  • gecen baska bir sikayetten oturu yine baktim, bu sefer yine kansermisim. simdi evde kemoterapi yontemlerini arastiriyorum. ne yani; internetimiz varken kemoterapi icin hastaneye mi gidecegiz. kendim yaparim evde nedir yani.

edit:imla
  • kronik bir hastalığa sahip hastalarda, doğru bir kaynaktan okunursa (örneğin uptodate patient) oldukça faydalı bir eylemdir. ha okuyup tanı koyacağım diyorsanız, boş iş. allah kolaylık versin.
  • kişi: götüm ağrıyor.
    google: göt kanseri...