şükela:  tümü | bugün
  • bir emir cümlesi. kız çocuğu olan baba tarafından kullanılabilir. hak vermemek mümkün değil.
  • win 98 yillarinda ctrl+alt+delete kombinasyonuna arka arkaya 2-3 kez basmasi saglanarak hem kiz, hem erkek dusurulurmus internetten.
  • anlayamadığım eylem.

bir kere "kız düşürmek" ne demek ? nereye düşürülüyor ? neden "düşmüş" oluyor ?

kast edilen şey bir kızla tanışmak, arkadaşlık etmek, kafalar denkse ve kız da gönüllüyse ilişkiyi cinsel ilişki boyutuna taşımak ise bu neden "düşürmek" oluyor ? ya kız sizi düşürdüyse ? sizin cinsel istekleriniz var da kızın yok mu ? o uzaylı mı ?

kadın değilim ama olsaydım "düşürmek" düşüncesindeki bir öküzle hiç işim olmazdı !

kız "düşürerek" yaşayan biri sonunda "düşürülmüş" bir kadınla hayat arkadaşı olduğunu düşünecektir.
    bu mudur ? hayatı paylaşmak sizce bu mudur ? ilişki böyle bir şey midir ? cinsellikten bunu mu anlıyorsunuz ?

ondan sonra da "türk kızları kezban", "türk kızları nazlı" bilmem ne !

de gidin ordan bre.
  • öncelikle indireceğiniz ısp'yi seçmekle başlar. bölgeyi belirleyebilmeniz lazım çünkü bu devre dışı kaldığı anda kendinizi dışarı atıp düşen kızlara tek tek şu soruyu sorabilirsiniz, ''internet sizde de düştü mü?'' e, artık bundan sonrası size kalmış vaziyette. zikişlerden zikişlere koşmanız işten bile değil tabi bu internet üzerinde geçirdiğiniz zamanla doğru orantılıysa boku yediniz demektir.
  • açılan başlık kaba bir ifade olmakla birlikte, ben dahil erkekler o kadar salak ki, kız düsürdüm diye sevinenler genelde kendileri düşmüş oluyor.
  • kız düşürmek tabirini kullananlara karşı yapılan "ben anlamıyorum bu ne demek?" "nereye düşürülüyor? diyenlerin üstüne seri bir şekilde 5-10 tane piknik tüpü atmak istiyorum.

"haa bu bi kızla mı tanışmak anlamında?"

sanki sarayda yetişmişte argo ya da halk ağzı bilmiyormuş gibi davranmaktan vazgeçin öncelikle.

ulan kız düşürdüm işte bunun basit tabiri bu.
    düştü!!! o kadar şanslıyım ki bir kız düşürdüm. düşünsene benim için ne kadar büyük bir olay. bakmaz dediğim kız baktı bana ve tanıştık. düştü!!

"kızı ayarladım" "kıza bi ayar çektim" gibi tabirlerin yerine daha makul bu "kız düşürmek".

kadınlara hitap konusunda bu kadar takıntılıysanız "tecrübeli bayan eleman aranıyor" diye ilan verenlere vızırdayın!!!