şükela:  tümü | bugün
 • la liga maclari (legal olarak) buradan izlenebilir:

  http://www.laola1.tv/

  dil: almanca, görüntü kalitesi: süper, baglanti: kesilmez.

  edit: atdhe'nin yeni adresi:

  http://www.atdhenet.tv/
 • 2011 yılında yurdumun sporsever bünyelerinin büyük kısmının hala haberdar olmadığı faydalı yöntemler. notepad'e yazdım kaydettim, isteyene mesaj yoluyla yollayacağım.
 • digiturk, lig tv üyeliğini kotalı internet fiyatı kadar yapsa kimsenin meyletmeyeceği yöntemlerdir. ama yapmaz. uğraşmak istemez o kadar aboneyle. az abone, yüksek fiyat stratejisi sayesinde hem müşteri hizmetlerinde daha az eleman çalıştırır hem de daha az uydu alıcının teknik servis, vb. işleriyle uğraşır. kafasının ağrımasını istemez. kar marjı düşmeye başladığında da ihale şartlarının yeniden gözden geçirilmesini ister.
 • uzun zamandır internet üzerinden spor müsabakalarını takip ediyorum. sitelerin açılıp kapanma hızı oldukça hızlı olduğu için geçerliliği uzun zamandır devam eden ve garanti sitelerden bahsedeceğim.
  (bkz: http://livetv.sx/tr/)
  siteye girebilmek için vpn gerekiyor. her maç en az 4-5 ayrı yerden canlı izleyebilirsiniz.ayrıca sopcast, acestream gibi programlarında linkleri olabiliyor. bu şekilde kaynak ban yese bile diğerine hızlı bir biçimde geçebilirsiniz.alttakiler olur da buraya giremezseniz diye vereceğim linkler.fakat genelde verdikleri bağlantılarda tonla reklamla uğraşırsınız.
  (bkz: http://www.livefootballol.com/)
  (bkz: http://wiziwig.to/soccer)
  (bkz: http://lsh.drakulastream.eu/)
  internetten takılmadan maç izlemek istiyorsanız kesinlikle sopcast kullanmanızı tavsiye ederim. bir iki dakika kadar geriden gelse de tv de izler gibi rahatlıkla izlersiniz.
  (bkz: https://twitter.com/atacast)
  atacast eski adıyla gsvid yayın vereceği zaman linkini bu adresten paylaşmakta. bir keresinde chelsea-man utd. maçını vermişti de izlemiştim.
  not: arkadaşlar lütfen bu linkleri kendi ligimizi izlemek için kullanmayın. süper ligin yayın hakları digiturk e aittir. ve lig tv haricinde yayınlanması, paylaşılması ve izlenmesi illegaldir.
 • (bkz: kodi) eklenti (bkz: tv gratis)
 • (bkz: sportv.me)