şükela:  tümü | bugün
  • internetten para kazanma yolları çeşitli teknik ve taktikleri uygulayarak internet üzerinden para kazanma imkanı veren yöntemlerdir. bu yollarla ilgili detaylı bilgi için internetten para kazanma yolları isimli yazı dizisini okumanız tavsiye edilir.
  • (bkz: kariyer.net)
    (bkz: mycv.com)
    (bkz: secretcv.com)
    (bkz: yenibiriş)
  • internetten para kazanma yolu arayan malları dolandırmak bunlardan biridir.
  • isp'de çalışmak en efektif yoldur.
  • (bkz: freelance)
  • internetin bizde yaygınlaşmaya başladığı dönemlerde bunun ciddi muhabbetleri dönüyordu. biri diyordu ben hergün reklamlara tıklıyorum hesabıma para yatıracaklar, biri diyordu pokemon.com'dan pokemon çıktısı aldım bana para gönderecekler. internet sayfam açıkken fifa 2000 oynarsam para gönderecekler diyen adam gördüm ben.

hep vaktinde potos poşeti toplamanın etkisi bunlar. biz böyleydik hep, o günlerden mal olduk.
  • seks satar. geciktirici,azdirici,kaldirici vs koyun bir ilan bakin kac kisi ariyor.
  • ulan ne merakli bir milletiz be oturdugumuz yerden para kazanmaya. ey romalilar; gercekten inaniyor musunuz reklam izleyerek para kazanildigina?

ilanlari takip et, ne bileyim ucuza birsey al internetten onu parca parca sat yada sen ekle ustune birseyler aldigindan fazlaya sat ama su reklam izleme geyigini birakin allah askina.

cok mu bos vaktin var? internette zaman gecirmeyi seviyor musun? o zaman sizi soyle alalim, app yazmaya/yapmaya calis. belki biraz zamanini alir, baslarda zor gelebilir ama basarabildigin zaman paranin .mina koyarsin.

diyeceksin ki sen yaptin mi veya neden yapmiyorsun? bu isde para oldugunu nereden biliyorsun? hayir yapmadim cunku universite hayatim hala devam etmekte ve ugrastigim baska isler var ne yazik ki. bu islerde para oldugunu bilmek icinde kahin olmaya gerek yok kanimca.