şükela:  tümü | bugün
1171 entry daha
  • dünyanın en normal aktivitesi bence.
  • bir süredir en önemli tanışma aracım internet oldu. hayatın içinde tesadüfen gelen tanışmaları tercih etsem de sosyal medyanın bu yönü işe yarayabiliyor sıklıkla. hatta bu sayede güzel bir hafta sonu geçireceğim.
  • tek gecelik ilişkilerimi bulma yöntemim.
  • ilk görüşmedeki motivasyonum şu şekil oluyor
  • hayatımda sadece bir kere gerçekleştirdiğim eylem.

ergenliğin ve libidonun çok yüksek olduğu lise döneminde sadece fotoğrafını gördüğüm, sesini bile duymadığım karşı cinsle bir avm köşesinde görüşmüştüm. arog yeni çıkmıştı o zamanlar. en arka sırada izleyebildiğimiz kadar izlediydik. sonra bir daha da görüşmek kısmet olmadı. sadece 3-4 sene sonrasında kadıköy de uzaktan gördüm. beni görmediğini sanıyordum meğersem o da beni görmüş. yoksa 4 sene sonra hem de onu gördüğüm gün bir insan neden nasılsın diye mesaj atar ki. böyle tesadüf mü olur amk. bu karı milletinden korkulur aga. her daim bir adım önümüzden gidiyor bunlar. pardon iki.
  • görüşmek mi? dayım yonja üzerinden tanıştığı yengemle evlendi. bir de çocukları var. hiç de garip karşılanmadı o zamanlar. şimdi bile insanlar internet üzerinden tanışmaya karşı fakat bahsettiğim zamanlar 13-14 sene önce. vizyoner adammış helal olsun
  • tatlı heyecanı olan bir durum
  • eşimle öyle tanıştık ama öncesinde de olağan bir şeydi dediğim tanışma.
  • eşimle (karımla) internetten tanıştık. üstelik eşim tekerlekli sandalyede idi ve bunu ilk telefon konuşmamızda alenen söyledi saklamadan. evlendik, mutluyuz... :)
  • 3.5 senedir görüşüyoruz inşallah yakında evlilik olucak.
9 entry daha