şükela:  tümü | bugün
  • her yaptığımda benim için hüsran ile sonuçlanan durum. hiç aksine denk gelmedim.
  • yabani ve şizoid olunca* aylarca* msn'den* yazıştığınız aynı fakülteden* arkadaşınızla bile görüşemiyorsunuz. kadın olsun erkek olsun şimdiye kadar internetten tanıştıklarımla hep böyle oldu. hep lafı edildi, buluşalım dendi ama o buluşmalar bir türlü gerçekleşemedi. sorun sizde değil bendeydi, kusuruma bakmayın.
  • yaptım, pişmanım. ama tanışılan kişiyle görüştüğüm için değil, başıma gelen lanetli olaylar dizisi yüzünden. size de oluyor mu bilmiyorum ama sanki bir güç, zaten olmayacak şeyler için çabaladığınız zaman sizi engelliyor. yani en azından benim adıma böyle bir durum var. ama ben ne yapıyorum? o güce karşı gelerek bildiğimi okuyorum, sonuç ise bildiğiniz hüsran. ya tamamen karar almayı bırakmalıyım ya da bir yaşam koçu bulmalıyım sanırım. /: baya ciddi ciddi yaşamayı bilmiyorum ben galiba.
  • görüşmeye değecek biri çıkmadı karşıma o yüzden ben karşıyım... internetten tanışıp buluşanların cesaretine hayranım :)
  • bir başka hayal kırıklığı kapısı daha. ne gençler bu yolda heba oluyor. internetten kimseyle görüşülmez sadece konuşulur geçilir.
  • hg harun abi vakası yaşama korkusuyla yanaşmadığımdır. cidden internette bayan yoktur sözüne aşırı inanıyorum.
  • yaptığıma pişman değilim ama karşımdaki pişman olmuş olabilir çünkü pek öyle sohbet edebilen biri değilim.
  • doğal gelişimden uzak bir deneyimdir. kimi zaman yıldırım çarpmışa dönebilirsiniz, kimi zaman da beklediğiniz gibi gitmeyebilir. iki türlüsünün de iyi bir sonucu olduğunu söyleyemeyiz.
  • "mouse'unu tuttum sıcacıktı. "
  • sıkça yaptığım şey
    adı üzerinde 'social media'