şükela:  tümü | bugün
  • 2 bira içilerek yapılması gereken bir hareket.
  • normal ve keyiflidir
  • bugune kadar sorun yasamadigim ama bundan sonra sorun yasayacagimi dusundugum aktivite. sebebini bilmiyorum. bir nevi batil inanc belki de.
  • bi yakınının seni bi başkasıyla tanıştırma ihtimalinden çok daha iyidir.

kütüphanede çarpışıp kitapları yere düşürmeyi beklemek istemiyorsanız yapabileceğiniz bir eylem.

işin sonu aşkada çıkabilir seksede yada depresyonda olan birinede.. tıpkı reel hayatta tanıştıklarınız gibi...
  • güzeldir, sanki uzun zamandır tanıdığın ama göremediğin bir insanı görmek gibidir. ilk tanışmadaki soğukluk yoktur, neyi sevdiğini nelerden hoşlandığını az çok bilmek sohbet üzerine sohbet açar. gereksiz suskunluk ve stres olmaz.
  • böbrek fiyatları 600 bin tl kadar olduğu için dikkatli olunması gereken durumdur.
  • (bkz: tanışmak) vs (bkz: görüşmek)
  • 9 yıl önce, mart 2010'da gökhan kırdar ile gerçekleştirdiğim durum. fantastik.

kasım 2009 - mart 2010 arası net üzerindeki tanışıklık ve onun oluşturduğu oqlub içindeki etkinliklerden sonra, istanbul'daki konserine gidişim ve sonrasında eşiyle birlikte beni, oğlumu ve birkaç oqlub üyesini daha ortaköy mado'da ağırlama nezaketinde bulunması sırasında az buçuk hayal kırıklığı yaşadığımı söyleyebilirim. çünkü zihninizde satırları aracılığıyla -o anki psikoloji içinde, neredeyse insan üstü bir varlık konumuna getirdiğim ve büyük saygı duyduğum bir sanatçının- içtiği sigara bitmeden yenisini yakan, kısacası vapur bacası gibi sigara içen biri olduğuna tanık olmak ve hele eşi ile de hiç el ele tutuşmadıklarını, aralarında hep bir kol boyu mesafe bulunduğunu görmek beni çok çok şaşırtmış ve fazlasıyla yadırgamıştım. büyü bozuldu diyebilirim. kimi insanlar yalnızca kendilerini vitrine nasıl koydularsa o şekilde tanınıp bilinmeli, ötesine geçmek düşünülmemeli hiçbir zaman zira vitrin arkası toz içinde olabiliyor. maalesef.
  • sosyal ağda flörtleşmek romantik ilişkiye girmek 1980 sonrası dalgada 3 nesle ayrılıyor. bu da şu demek ilk nesil çöpçatan sitelerinden sonra 2004 facebook ortaya çıkınca işin seyri değişti.

1970lerde bu aracı işini yaşlılar yaparken şimdi amerikada yapılan araştırmalar gösteriyor ki gençler üniversiteden sonra evlenme için arayışa giriyor. yaş skalası 23e yükselmiş mesela.
    ilkokuldan ve iş yerinde tanışmadan öteye gerçek ben i en iyi yansıtacağı ortamlara kayıyor insanlar.
    iş yerinde taciz olarak algılayacağı için ya da sürekli iş yeri değiştiren bireyler kendilerini tekrar tekrar insanlara tanıtmak yerine ve tabiki zamansızlık yüzünden bu sanal sosyal ağlara yöneliyor.

gelgelelim buluşma işine. yapılan son araştırmalara göre de gençler zamanlarının 5,6 sını profil inceleyerek 7,8ini mesajlaşarak geçiriyor ve 1, 2 si de yüz yüze görüşüyor.

bu azınlığı sağlayan insanı tebrik ederim. tabi ben de kendimi tebrik ederim bir ilk yaparak buluştum allah affetsin.
    şu an bütün şirketler yatırımlarını bu ise yapıyor.
    2020nin 5 sene sonrası bu yatırım 17 milyon dolar olacağı görülüyor.
    hatta ve hatta tinder şu an 50 milyon kullanıma sahipken bizde 2 milyon data içeriyor.

özetle artık bir zaman sonra insanlar tamamen internetten romantik ilişki yaşayacak.
    korkulacak bir şey yok. görüp görebileceğim en bana uymayan taban tabana zıt biriyle görüştüm ve hala tek parçayım.
    böbrek holiganlığı yapana da inanmayın. eskidendi onlar şimdi millet internetten bulduğuyla aya çıkıyor.

bknz; dedi ki götür beni aya aya. *
  • belki de ilerde bu başlığa tek böbrekle edit yapacaksınız ama risk alın derim.

yakın zamanda benim de başıma gelecek. du bakalım benim edit neremin alındığına bağlı farklılıklar gösterebilir.*