şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: is gorusmesi)
 • (bkz: mulakat)
 • chiclikte lider konumunu hic birakmamis dergimizin en onemli iki ozelligini daha ekleyelim: birincisi diger dergilere gore daha genic bir formatta yayinlanir bu dergi, hic gozunuzden kacamaz formatindan dolayi, tabi bu okuyucuyu icine alip yutar bir guc verir fotograflara ve reklamlara dergide yer alan. ben zor tasiyorum biraz agir geliyor o ayri.

  ikinci olarak da, soyle fantastik bir konsept uzerinden calismasi da gayet enteresandir derginin: genelde bu soru-cevap koselerinin konugu olan unluler, arada bir kendilerinden daha unlu roportajcilarla karsilasacaklar, onlerinde pek de akillica sorulara cevap verirken, kah terleyecek, kah karsilarindaki unlu roportajci ile birlikte kahkaha dalgalari* yaratacaklardir. bu durumun en son bir guzel ornegi yillarin jim jarmuschu tarafindan roportajlanan the white stripes duosu. simdi duruma bakin, jim jarmuschun yaninda yeniyetme unlu kalan muzisyenlere mi dikkat etmeli, jimin pur dikkatle hazirladigi sorulara mi?

  ve evet butun bunlar basquiat filminin unlu roportaj sahnesini getiriyor ki akillara, o filmde de andy warhol ruhu sessiz sessiz geziniyordu. buyuk bir surpriz olmasa gerek bu benzerlik.
 • sosyal bilimlerde özellikle sosyolojide kullanılan bir bilgi ve data toplama tekniği.
 • bana kendinden bahset, neler yapmaktan hoslanirsin gibi klasik chat sorularinin soruldugu geyik is hayatinin ilk adimi...
 • 2003 tarihli theo van gogh filmi.
  şu sıralar, steve buscemi yönetmenliğinde yeniden çekilecek olan filmde sienna miller başrolde oynayacak.
 • sararin spor giyim bolumu. normal insanlara hitab etmedigi cok belli.
  http://www.interviewsarar.com/
 • steve buscemi nin yazıp yönettiği başrolünü oynadığı, sloganı söyleyeceğin herşey aleyhinde kullanılabilir ve de kullanılacaktır olan film..
 • 2007 sundance film festivali'nde gösterilen ve fanatikler tarafından öldürülen hollandalı yönetmen theo van gogh'un 2003 yapımı filminin yeniden çekimi olan interview, 26. uluslararası istanbul film festivali'nde "akbank galaları" bölümünde gösterime girecek.
 • 2007 sundance film festivali’nde gösterilen ve fanatikler tarafından öldürülen hollandalı yönetmen theo van gogh’un 2003 yapımı filminin yeniden çekimi olan görüşme, aslında bir dizi ilginç, sürükleyici, şaşırtıcı ve akla gelmez diyalogdan ibaret. bu diyaloglar, yıldızı sönmekte olan alkolik siyaset muhabiri pierre ve yeteneğinden çok dış görünüşüyle tanınan televizyon ve korku filmi yıldızı katya arasında geçiyor. pierre, dergisinin zorlamasıyla katya ile röportaj yapmaya zorlanır, fakat görüşme pierre’in hakaretleriyle sonlanır. yeni bir kedi-fare oyununda bir araya geldiklerinde ise bu kez sırları koparan katya olur.

  bütün bunlar film festivalinin sayfasında yazanlar. tiyatro gibi sinema, edilen her lafa, her harekete dikkat edilmesi gereken bir sinema yapıtı.