• sirf bir ders icin okul uzarsa benim içimden gelecek olan ilk şey
  • hep söylediğim gibi kronikleşmişse çaresi bir iki kür ayahuasca olan boktan istek. ne gerek var olm zaten hepimiz öleceğiz. bi ölmeden önce hele bir gör neler olup bitebilir ondan sonra karar ver.
  • bazen gelir, kime gelmez ki, çay ikram eder yollarım.
  • bu ara sık sık yoklamaktadır hayırlısı artık.
  • ansızdır gelir geç'er düşündürür seni saatlerce daha sonra umut edersin güzel olacak dersin bir düşünce kalır kafanda
  • bugün bi' yokladı bu istek beni. hoşuma da gitmedi değil hani, pek bir muhabbetimiz olmuyordu bir müddettir - ne yazık ki!

sordum kendisine "neden geldin yine?"

şöyle cevap verdi "pişmanlıkların çağırdı beni!"

fark ettim o an şunu: yaşamıyor olmak - yaşayamıyor olmak doğurur ölüm istencini.

hakikaten de böyledir, muhteşem bir uyarıcıdır intihar etme isteği - "yaşayamıyorsun!" diye de haykırır, "yaşa, yaşa ki gideyim!"

"yaşamayacak mısın hala? sen gitmelisin bu durumda!"
  • içimde sinoidal grafik olarak daima var olan hede.

bir gün tam 1'de abbas yolcu, benden demesi...
  • içinden çıkılamayan anlarda oluşan durum
  • bir gün böyle bir eğilimim olursa, başıma gelenler için değilde yaşattıklarımdan kaynaklı bir çözüm olur diye tahmin ediyorum. keyifsiz konular bunlar boşverelim.
  • intihar etmeyi hayal ederek yaşamaya alışmak diye bir şey var. sürekli olarak değişik şekilde planladığın. gün sonunda gerçekleştirmemek için bahaneler üretmeye başlıyorsun
hesabın var mı? giriş yap