şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle filmi ekleyim

  sevgilinin doğum gününü unutma üzerine intihara kalkışan bir kadın filmi yapmışlar.

  bir çiçek almama hadisesi yüzünden intiharı özendiren, kadınları zayıf düşüren, insanlık onurunu da aşağılayan böyle bir filme nasıl onay verilir ki.

  hatta alttaki bir teyzenin "atla kızım. biz atlamadık da ne oldu." bir amca "atla kızım bunlara ders olsun" diyor.

  anlaşılan çiçek sepeti, önümüzdeki günlerde bol çiçek göndererek özür dileyecek.

  edit: bildiğim kadarıyla batesmotelpro yaptı. ahanda grup üyeleri filmi sildi face'lerinden.
 • alternatif sonda atladıktan sonra çiçek sepetinden çelenk gönderen müşterilerin memnuniyeti ile bitirilebilir.
 • son zamanlarda izlediğim en aptalca reklam filmi.
  çiçek sepeti'nden verdiğiniz sipariş geç gidebilir veya hiç gelmeyebilir siz de bu sebeple sevgilinizle papaz olursunuz teması içermektedir.
  hadi bakalım reklama bir de bu gözle bakalım, çok mu yanılmış oluruz?
 • samanyolu tv kapandıktan sonra yapım ekibinin kariyerine hangi sektörde devam ettiğini yüzümüze yüzümüze vuran reklamdır. ayıptır.
 • saçma sapan, salakça bir reklamdır.
 • benim hoşuma giden reklam. hiçbir kadınla birlikte olmasam ve bir kadının doğum günü unutulursa neler yapabileceğini bilmesem bütün bu eleştirileri anlarım da, yok öyle bir dünya. neymiş intiharı falan özendiriyormuş. oğlum manyak mısınız ya ?
  "hayatım muhteşem gidiyordu murteza, bu reklamı görünce çok fena intihara özendim, kesin intihar etmeliyim." diyen biri var mıdır olabilir mi sizce acaba? ayrıca kadınları aşağılayan bir yönünü de görmedim.
  eğlenceli bir reklam işte abartmayalım lütfen.
 • son zamanlarda izlediğim en kötü reklam filmine tezat olarak sonunda francisco tarrega nın capricho arabe isimli muhteşem eseri konmuştur.
 • hiç bu bkzı vereceğimi düşünmezdim (bkz: türkiye'den nefret etme sebepleri)
 • hayatımda gördüğüm en gerizekalı reklam filmidir. şu reklamı izleyip de intihara kalkışacak kaç ergen var biliyor musunuz? yahu cidden aklım almıyor, bu reklamları yaparken yaratmak istediğiniz etkiyi oturup tartışmıyor musunuz siz?
 • kuzenim (sebebi çiçek ya da doğumgünü gibi bir neden olmasa da) intihar etmiş ve hayatını kaybetmiş olduğu için bu konunun şaka yapılacak bir konu olduğunu düşünemiyorum. çiçeksepeti'nin müşteri ilişkileri mail adresine* bir mail atıp bir daha da sizden çiçek alırsam bana yazıklar olsun diyerek bitirdim.

  belki reklamı izleyip intihar etmiycez ama atla atla diyen dangozlar yüzünden intihar edenler var bu dünyada. sırf bu acımasızlık sığlık ve avallık yüzünden bile öyle bir reklam yapılmamalıydı. kadına yapıştırılan ezik ağlak bir çiçek yüzünden intihar eden zavallı tipini de kınıyorum. doğum günü yüzünden ne bir adam ne de bir kadın intihar etmez, intiharın arkasında ciddi sorunlar, derin acılar vardır. ayıp.