şükela:  tümü | bugün
  • istanbul'da da magazalari var tesvikiye'de
  • italyan markası, eğlenceli şeyler de bulunabilen bir yer. teşvikyede en köşede bir yerde olduğundan her önünden geçişte dikkat çeken bir yer.
  • hemen yanında da calzedonia bulunmaktadır teşvikiyede.. intimissimiden çiçekli mutlu iç çamaşır takımları alınır, yan tarafa girilip uygun çoraplar bulunur. oysho ve la senza gibi mağazaların açılıp çoğalmasıyla durgunlaşmış olabileceğini tahmin ediyorum.
  • uzun kollu ve bacaklı insanların da pijamaya gerek duyabileceğini akıl etmiş bir firmadır. takdir ediyorum kendilerini.
  • victoria's secrettan daha basarili ic camasirlari olan bir italyan markası. ama yine de ne yapıyoruz, victoria's secret'ın internet sitesine girip intimissimiyi secip ordan alisveris yapiyoruz.
  • giymenin , söylemek ; söylemenin giymek kadar haz verdiği marka . . .
  • muhteşem güzellikte iç çamaşırları üreten bir marka. buradan sevgilinize vamp, seksi şeyler almak için girerseniz açıkçası beklediğinizi bulmazsınız. çünkü italyan markası olmasının yanı sıra intimissiminin hitap ettiği kitle bellidir. siyah ve lacivert iç çamaşırını rastlasamda hiç kırmızı görememenizin sebebi budur. modeller daha çok çiçekli, pastel renklerden üretilmis saten ve dantellerdir. daha çok victoria devrinin kıyafetlerini andırır. seksi, şuh yada vamp değildir ama giyildiğinde çok zarif ve masum bir hava yaratır.

agent provacator gibi fantazi, victoria s secret gibi kalitesiz yada la perla gibi inanılmaz pahalı değildir. la senza gibi bir sezonda 25 farklı sütyen çeşidide üretmezler. genelde bir sezonda 12-15 farklı model üretiler ama ürettikleri modeller gerçekten göz alıcı, zarif ve kalitelidir. ayrıca ürettikleri iç çamaşırının gecelik ve sabahlıklarınıda üretmeleri takdire şayandır.

son olarak sanıldığı gibi çok pahalı değildir. bir sütyen-külota 80 ytl vermem diyebilirsiniz ama burdaki gibi zevkli ve kaliteli modelleri başka yerlerde bulamazsınız. zaten ortalama dantelli, fiyonklu bir sütyenin 45 liradan başladığını düşündüğümüzde fiyatları o kadar da uçuk değildir.

hayır reklamını yapmıyorum ama muadilleriyla karşılaştığımızda hem fiyat hemde kalite bakımından daha iyidir.
  • ürünleri çok güzel, kaliteli ve kalitesine göre de fiyatları oldukça makul olan iç giyim markası.
  • zarif bir marka gerçekten de, takdire şayan.
    içi patlayıncaya kadar doldurulmuş pavyon karısı sütyenlerine anti-tez olarak üretilmiş gibi görünen, çok zarif dantelleri olan uçuk renklerde ürünleri var, böyle çok sakin hatta hüzünlü bir havada. çok çok açık gül kurusu tonları mesela.
    üstelik rahat ve tutuşu da güzel.
    capitol'de de bir mağazaları var.
    ille de moulin rouge'dan fırlamış gibi görünmek gibi bir takıntınız yoksa epeyce hoşunuza gidebilir.

edit: gerçekten güzel bir kadın görmek isteyen lütfen sitedeki videoyu izlesin. new tv spot'da gerçek bir amme hizmeti var.
  • yesilin guzel bir tonunu yakalamislar, bana bile sevdirmeyi basarmislar, daha ne diyeyim. kucuk goguslerin kucuk kalarak da hos olabileceginin kaniti camasirlara sahipler. cicekli bocekli modelleri de hem seksi hem sevimli olmak isteyenler icin ideal.
    (bkz: entry'ye reklam almak)