şükela:  tümü | bugün
  • yönetmenliğini c. edward stewart'ın üstlendiği 2005 tarihli bilimkurgu.
  • amc'nin yeni dövüş sanatları dizisi. 2015 kasım da ekrandaki yerini alacak. fragmanda kullandığı müzikler enfes olmuş. takipteyiz.
  • birinci sezon fragmanı için buyrunuz.
  • çok acayip olması muhtemel dizi. heyecanla bekliyoruz.
  • efsane olucak gibi görünen feci ekşin film.
  • birinci bölümü yayınlanmıştır. ilk eleştiriler çok iyi olduğu yönünde. izlenildikten sonra genel yorum eklenecektir. sağlıcakla efendim.
  • amc renk , atmosfer ve cekimler konusunda citayi korumakla yetinmiyor, surekli uzerine ekliyor. konusu ve tarzi özgün, önü son derece acik. bekledigimiz gibi bir giris oldu, devami gelir umarim.
    malesef 2. bölümüyle seviye düşürdü.
  • ilk bölümü yayınlanmış yeni amc dizisi. "amc" diye özellikle bastırmak gerek ki çok sağlam bir referans bu isim. neyse ilk bölüme gelirsek aslında çok heyecan uyandıran bir hikayeydi ama senaryo hiç merak uyandırmadı bende. umarım içini doldururlar bu öykünün yoksa şu anki haliyle cidden çok boş. oyunculuklar ta oldukça vasat. marton csokas'ı bir kenara ayırıyorum onun karizması yeter. daniel wu da verilen görevi yapıyor. ama özellikle baronun karısı, oğlu, ufak seçilmiş eleman, eğitim alanındaki kötü çocuk falan çok sırıttı izlerken.

ha şu var bölümün başında ve sonunda öyle güzel iki yakın dövüş sahnesi vardı ki, kalitesi pek çok hollywood yapımının üzerindeydi. kareografi, çekimler falan muazzamdı. sırf bu sebepten bile takip ederim bu diziyi. ama umarım senaryoda yarattıkları dünya diğer amc dizilerinin standartına ulaşır da çerez kategorisinde kalmaz.
  • (bkz: oh yeah)
  • dizi başladığı vakit "mike shinoda" yazısını görmemle, bu isim bi yerden tanıdık geliyor, linkin park'ın mike'ı değildir herhalde, ne alaka diziyle miziyle dedim, meğer müziğini o yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=c_ppwombp0o