• the prodigy'nin 2009'un mart ayında çıkması kesinleşmiş, 11 parçadan oluşan yeni albümü.
    diğer remixler, toplama albümler ve ep leri saymazsak; grubun 5. resmi albümüdür.

ekleme: tam çıkış tarihi 2 mart olarak belirlenmiştir.
  • çıkış parçası invaders must die'ın ilk resmi videosu yayınlanmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=r3eiogaewxy

youtube ikide birde videoları kapatıp duruyor. sürekli güncelliyoruz efendim. emeğe saygı.

bu arada dün invaders must die, bugün omen... babalar birer ikişer sokmaya başladılar gözümüze kulağımıza.
    gümbür gümbür geliyorlar hissediyorum. başlı başına bir "efsane geri döndü" olayı bu kesinlikle.
    tee yıllar önce, internet siteleri 98-99 gibi kapanmıştı, uzun süre boyunca da açılmadı.
    o zamanlar o sitenin ana sayfasında eşek kadar bir prodigy amblemi* vardı, altında da "we will be back" yazıyordu.
    o sahneyi görünce, esaslı bir hassiktir çekmiştim ve baya bir üzülmüştüm, hayatımda en büyük yeri kaplayan grubun öldüğüne inanmak istememiştim.
    ama liam'ın bir bildiği varmış hakkaten. ince ayar ustası, teknik eleman.. asi ruhlu üretken piç..
    ellerine kollarına sağlık bir kez daha.. bir kez daha verdin ayarı, bir kez daha öğrettin hepimize neyin ne olduğunu..
    ben kendi açımdan dersimi aldım, çok teşekkür ederim.

~ bu arada 90'ların başında "abi rave wave öldü yaaeee..!" diyenler;
    omen'i dinledikten sonra, kusura bakmayın hepinizi bok yemeye davet ediyorum. hadi bakalım yavaştan..
    notunun notu: bu adamların başında da liam geliyor işin garibi. liam'cım, bi zahmet, sen de, hadi bakiim..*
  • the prodigy'nin internet sitesinden ücretsiz download'a açtığı şarkısı.
  • albümün geri kalanını merakla beklememize yol açan prodigy eseri.
  • oldukça farklı bir noktaya kaydıklarının sinyalini veren çalışma. albüm ile aynı ismi taşıyan parçanın bazı loopları fazlasıyla last ninja'yı anımsatıyor.
  • klipte oynayan arkadaşı da adulthood'dan tanıyoruz (bkz: noel clarke)
  • demo da yayınlanan şarkılar prodigy nin dönüşünü tescillemektedir. ortaokul yıllarıma flashback yaptıran bu albüme teşekkürler
  • içerdiği diğer şarkılar da omen gibiyse, çok bomba bir albüm yolda demektir. klibi seyrederken sevinçten gülmeye başladım lan!

"elektronik dans müziği yapıyorum" diye ortada gezinenler saklanacak delik aramaya şimdiden başlasalar iyi olur.
  • rave strikes back.... aklıma ilk gelen bu çağrışım oldu yeni the prodigy albümünü dinlediğimde....herkaresinde rave,senkopatide yine sınır tanımayan breakler,ve electro ve rock harmanlaması yüksek dozajda enerji var...benim için favoriler thunder ve take me to the hospital...liam howlett sen gerçek bir delisin..
  • içinde tek bir kötü parça barındırmayan the prodigy albümü. bir daha gelecek olsalar, bu albümün verdiği gazla bursa'dan istanbul'a koşarak giderim.
hesabın var mı? giriş yap