• bağımlısı olduğum, aylardır izlediğim tek kanaldır.
    bi kere programların adı bile benlik lan.
    - yer yarıldı içine girdi
    - katilimi bulun
    - ölümcül kadınlar
    -biri beni gözetliyor
    -tam paçayı kurtarıyordum ki
    bilmem ne diye gidiyor işte.
    bazı program isimlerinin orjinaline bağlı kalmadan tamamen türk toplumuna göre yorumlanarak isimlendirilmesi içimi gıcıklarken, bir yandan da her gördüğümde sırıtmama sebebiyet veriyor.
    onu bunu geçtim, bu kanalda ciddi ciddi kocaayağı arayan bir grup var.
    henüz varlığı teşhis edilemeyen bir varlık üzerine öyle detaylı bilgilere sahipler ki, ancak saygı duyabilirsiniz.
    bi ara şöyle bir diyalog yaşandı:

+ayak izleri 44 cm
    -hmmm, demek bu bir yetişkin erkek.
    onlardan iyi bilecek değiliz demek ki öyle.
    hayır kaç tane yetişkin erkek kocaayak inceledin diye sorarlar adama - ya da sormuyorlar galiba.
    bi keresinde de türk bir kadının kayboluşu işlenmişti - nası sevinerek gururla izlemiştim.
    insan kendini nası mutlu edeceğini bilmeli tabi.

edit: bir entry'de yer yarıldı içine girdi programında bi kaç kez de olsa arananların bulunduğunu gördüğünü söyleyen bir arkadaş var - ölü olarak tabi diye de eklemiş. ben bir kere canlı kanlı bulunan bir kayıp biliyorum. kız hafızasını kaybetmiş kaza geçirip, seneler sonra bir tanıdığı markette görüyor ama emin olamıyor derken efendim ailesi kamera kayıtlarından o mu değil mi diye kontrol ediyorlar. o çıkıyor - kız bulunuyor akabinde. sevgili suser, bir dersi aman bölümü bile kaçırmak gerektiğini anlamışsındır umarım.
  • izlediğim tek kanal. çok uzun süre oldu tv izlemeyi bırakalı. televizyon izleyecek vaktim olmuyor. zaten televizyonda kaliteli bir yapım da yok. ama bu kanal dönem dönem entrikalı belgeselleri ile ilgimi çekiyor. bazen geceleri 1 saat falan bakıyorum. bataklık cinayetleri veya unutulmaz cinayetlere , erkek arkadaşım hiç sevmiyor, hayatıma karıştığı tek konu izlediğim bu kanal . psikolojin bozulacak diyor. aşk üçgenleri cinayetlerindeki psikolojik analizleri ve kişilerin iç dünyasına yaptıkları gezileri de çok seviyorum. bir süre sonra programlar tekrar ediyor hep. ara vererek izliyorum. düzenli izlenmiyor.

bu kanal için üyeliği iptal ettirmiyorum.
  • varlığından haberdar olunmaması gereken belgesel kanalıdır. bulaşmayın sakın. sonra 24 saat açık kalıyor. hele geceleri uyumamanız için belirli sebepler varsa (bkz: uyumayan bebek) kanal hiç kapanmıyor. neyse abartmayayım. arada da 24 kitchen ile food network de izliyorum.

yalnız yer yarıldı içine girdi programı beni deli ediyor. her seferinde bulunmayacaklarını bile bile hevesle izliyorum. sonra hooop bitiyor. her seferinde yaşadığım umutsuzluğun ve hayal kırıklığının tarifi yok.
  • hayat sigortasi yuzunden amerikada binlerce cinayetin islendigini gosteren kanal. bir nevi miras cinayeti her biri.
  • program cevirilerini google translate'e yaptirdiklarini dusunuyorum. aksi takdirde amerikan eyaleti georgia'nin gürcistan olarak cevrilmesinin bir aciklamasini bulamadim.
  • reklam arası program yayınlayan kanal. reklam dediğim de sürekli aynı program tanıtımları. bu kanalın sürekli izleyicileri ezberlemiştir artık o tanıtımları.
  • geceleri hayalet hikayelerinden geçilmeyen kanal. hayır öyle böyle değil bildiğin aletlerle falan evde hayalet var uu diyerek dolaşan yetkili abiler var. hatta geçen hayalet fotoğrafı çektik biz yehuu diyerek sevindiler bir acayip.
  • güzel kanal ama araları o kadar uzun tutuyorlar ki izlediğim şeyi unutuyorum neydi diye. bir de hep aynı tanıtımlar. yüz kere bin kere. reklam alsalar 1 saat sonra devam edecek bölüm demek ki. en boş zamanlı izleyicinizi kaybetmek üzeresiniz.
  • digitürk üyeliğimin devam etme nedeni olan kanal. tek izlediğim ve aynı zamanda evlilik korkusu sebebim bu kanaldır. *
  • digiturk'e teşekkür etme sebebi. daha önce digiturk'te yer alan crime and investigation network'ü de severdim ve izlerdim. hangi akla hizmet kaldırdıklarını ise anlamamıştım.

neyse ki bu kanal o açığı kapattı. fırsat buldukça izlemeye çalışıyorum. hakikaten nefis kanal.
hesabın var mı? giriş yap