şükela:  tümü | bugün soru sor
  • https://tr.investing.com/…encies/usd-try-commentary
    linki altında gerçekleşen, doların her yükselişinde kıyamet gibi sevinenlerin olduğu ve neredeyse saniyede bir yorum alan yer.
  • (bkz: şelale)
    (bkz: fışkiye)
    (bkz: fişek)
  • son zamanlarda bu kadar idiotun toplandığı bir alanı hiç görmemiştim. burada bir şekilde engelliyorsun orayı resmen aktroller basmış rezil durumda forum, bilgisi olan hiç kimse tek kelime etmiyor günlerdir.
    edit:harf hatası
  • her terste kaldıklarında bist-30 kağıdı için bile hayali "spek" ve "pala" olgularına hakaretler yağdıran ve daima birkaçının sürekli day trading yaparken dipten alıp tepeden sattığını iddia ettiği hisse.net'ten daha toksik bir yatırımcı ortamı görmek isteyenlerin bakabileceği, insanın yorumları okurken eğlenebileceği, arapça kullanıcı adlı bir grup salağın sürekli olarak "10 dakika sonra dolar 3 lira, şelale geliyor, hareket başlıyor, pişman olacaksınız" goygoyu yaptığı, tl shortlamış yabancı andavalların sürekli olarak "to the moon" geyiği yaptıkları ve insana "keşke şunları arenaya çıkartıp birer mızrak verseler de izlesek" dedirten, gülümseten forum.
  • şuan tr'de yapılabilecek en ucuz ve en eğlenceli boş vakit aktivitesi ..
    roketçiler, şelaleciler, reisçiler oku oku eğlen..
  • dolar yükselirken "fişşşeeek fişşeeek", düşerken "şelaleeee" diyenler toplanır. yazanlarda da hepsini toplasan 5-10 bin dolar çıkacağını sanmıyorum. adam gelmiş "6,45'ten 200k alındı" yazıyor. 1.2 milyon lirası olan adamın investing forumunda ne işi olur la?
  • --- spoiler ---

kötü gelişme yokmu la bu ara? ben 6.68 den dolar aldım diye, herkes ne kadar mutlu , resmen dünyaya barış geldi amk
    --- spoiler ---

koparmıştır.
  • böyle komik bir yer daha yok. müthiş aktif bir kere. burada 24 saat mesai yapan insanlar var. birileri sürekli grafik koyup duruyor. şu bandı kırarsa bu olur, o banda düşerse bu olur yazıyorlar.
  • brunson gündemdeyken çok hararetli siyaset muhabbeti dönüyordu. modların, burası dövizle alakalı bir site diye uyarı yaptıklarını görmüştüm. şu sıralarda bir dostluk havası hakim.

sağlıklı, mutlu hafta sonları dostum.
    senin katkılarından yararlanıyoruz üstadım.
    ben kaçar, hepinize iyi geceler güzel insanlar.