• mobilus tarafindan uretilen bebek izleme araci.

http://www.invidyo.com/
  • bugun itibariyle teslim aldim.
    aksama test edip sonuclarini yazayim.

haydi hayirli olsun bakalim.
    bu memlekette guzel seylerin de yapilabildigini gormek umuduyla...
  • kurulumu ve kullanımı kolay kamera sistemi.
    kameralar kablosuz yani yalnızca elektrik bağlantısını yapmak yeterli. pil ile de çalışıyor ama elektrik kesildiğinde internet bağlantısı da gittiği için çok da elzem değil.
    her akşam gün özeti her sabah da gece özeti izlenebiliyor (sapık olduğumuz için bebenin uyumayıp bizi odada dört döndürdüğü anları açıp izleyip gülüyoruz)
    yüz tanıma sistemi güzel böylece kişi bazlı rapor alıp geçmişe dönük izleme imkanı var
    görüntü kalitesi ve görüş alanı gayet yeterli ancak bence tek ve en önemli eksisi zoom özelliğinin bulunmaması.
    ortam sıcaklığını, nem oranını ve hava kalitesini ölçmesi de çok güzel olmuş
    yapanın ellerine sağlık
  • çok sık bir şekilde görüntüsünün donduğu, durduğu bebek kamerası. fiyatının görece uygun olması ve yerli malı olması sebebi ile tercih ettik ancak internet hızımız netflix, youtube vs için gayet yeterli iken invidyo uygulaması sürekli donuyor, ortadaki imleç dönüp duruyor, çok canımız sıkıldı. şuanki deneyimim olsaydı kesinlikle almazdım.
  • 2013'te kurulmuştur.
  • kullanıyorum çok memnunum... kurulumu çok kolay. stabil çalışıyor. uygulamaları güzel.

avrupada en çok satan bebek kamerası ürünü olmasının bir sebebi varmış.

ellerine sağlık.
  • türk girişimi ile kurulmuş bir marka. öncelikle son derece kullanışlı bir ürün olduğunu belirtmeliyim, telefon ile her şeyi kontrol edebiliyorsun.

dün yaşadığım bir problem sonucu kamera çalışmadı, tabi hemen çağrı merkezi arayışı başladı. açık konuşmak gerekirse bir çağrı merkezleri olmadığını görünce şaşırdım, apar topar internet sitelerine girdim iletişim/destek yazısı kastırdım. destek yazısını görünce yazdım hemen, (webservis mantığıyla yazılmış bir önyüz) mağduruz kamera çalışmıyor şudur budur bu kamera elzem. 2(iki) dakika sonra cevap geldi, adresinizi verirseniz size yeni cihaz gönderelim şeklinde.

tabi ülkede alışılmadık bir cümle olduğu için başta heralde kapıda ödemeli demek istiyor dedim. sonra içkili mi bunlar, jokerde, e bebekte her yerde satılıyor. neden desin ki diyerek teyit ettim. gerçekten yeni cihaz yollayacaklar. her neyse efendim, yeni cihaz ertesi günü geldi ben de elimdeki cihazı yolladım mutlu mesut yola devam ediyoruz. öyle bir duruma gelmişiz ki müşteri hizmetleri konusunda, olması gereken olduğu zaman çok mutlu oluyoruz.

kamera yerli olmasa bile mobil uygulaması son derece stabil ve diri gözüküyor. düzenli olarak ek geliştirmeler geliyor. en son ninniler gelmeye başladı. :) gayet başarılı bir yerli girişim. destek tarafı da başarılı olunca bilinerek yayılması gereken bir ürün diyebiliriz.
  • deneyimlediğim üzere türkiye standartlarının çok üstünde müşteri hizmetleri servisi veren şirkettir.
  • bugün hiçbir e-ticaret sitesinde satışının olmadığını görünce kendilerine yazdım ve maalesef şu şekilde bi cevap aldım.

merhaba,
    bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
    firmamız ihracat'a odaklanmaya karar verdiği için yaklaşık üç aydır türkiye'de doğrudan satış yapmıyoruz.
    teknik destek ve servis hizmetleri tarafımızdan sağlanmaya devam edecektir.
hesabın var mı? giriş yap