• ceosu turk olan oyun yapimcisi firma
  • çevre tasarımını çok iyi yapıyorlar. hitman 3'teki agatha christie konağı neydi abi la öyle. grafikler aşmış... yeni diye onu göstermiyorum açın 10 sene önce çıkan kane&lynch 2 dog days'e bakın, tlou part ii'yi donunda sallar ondaki çevre tasarımı ve grafikler.

yeni yapacakları 007 oyununun full açık dünya olmasını temenni ediyorum. şu an the divison'da olan en iyi grafik bayrağını çok rahat kaparlar. hadi hakan abrak yapabilirsin bu işi.
  • watch dogs legion'daki npc sistemini aynen kopyalayıp(bunu yapabilecek ubisoft harici tek firma budur) öyle bir ajanlık sandbox oyunu yapmaları gerekiyor.. çünkü etkileşime girdiğiniz her npcde bir iz bırakıyorsunuz ve bu komplex npc döngüsüyle ve adversary sistemiyle birleşince karşı ajanlarla kovalamacalı bir iş fantastik bir opwn world deneyimine dönüşür.

bu ajanlık işini ubisoft'un watch_dogs.exe isimli oyunda yapmaya kalkması bir rastlantı değil yani bu open world sisteminin gelişmesinin bir sonraki adımı bu yöne doğru gidiyor. ama o batma tehlikesiyle karşı karşıya olduğu için projeyi iptal etti. oysa io batma tehlikesiyle karşı karşıya değil ve halihazırda sanbox bir ajanlık oyunu geliştiriyorlar. neyse göreceğiz onu ama umarız böyle next level shitlerden bişey olur.
  • hakan abrak abimiz istanbul'da şube açmış. acaba (bkz: project 007) istanbul'da mı geçecek????
  • level dizaynının üç büyük üstadı var; ubisoft, arkane studios ve bu.

arkane studios sonunda next-gen işini verdi redfall'da ve bence şov yaptılar. sıra ubisoft ve io'nun nextgen odaklı oyunlarında. hadi abrak abimiz, şöyle bir istanbul şovu görek.
  • istanbul'da yeni ofis açacak olan türk bir ceo'ya sahip efsane hitman yapımcısı şirkettir.
  • hitman adli son zamanlarin en kaliteli, en atmosferik oyunlarindan birini bize kazandiran yapimci . saygilar .
  • istanbul ofisinin de aralarında olduğu 5 şehir için eleman alıyorlarmış. zekam olsa da ben başvursam. ilgilenenler kaçırmasın fırsatı. ho.

https://twitter.com/…ive/status/1747946962500903026
  • hitman gibi bir efsaneyi hayatımıza sokan stüdyo. başlığı altında bu kadar az entry olması garip geldi.
  • hala eleman bulamadıkları için onca projeyi askıya almışlardır..

bir el atın da şu 007* yi bitirsinler artık
hesabın var mı? giriş yap