şükela:  tümü | bugün
  • gereksiz program üretmekte rakipsizdirler. belirli periyotlarla ücretsiz lisans satarlar, ki üzerine para alıp kullanılmayacak yazılımlardır. driver programı hatalı driver kurar ve geri dönüşü olmayan sorunlar yaratır. temizlik programı binbir türlü sorun buldum onarayım mı? diye soru sorar, içine eder. uzak durulması gereken üretici.
  • mükemmel uygulamalar uretiyormus gibi gorunup aslinda cok da abartilmayacak programlar ureten uretici
  • kendilerine bir türlü güvenemediğim, çeşitli amaçlar ile software yayınlamış ve yayınlamaya da devam etmekte olan bir firma; oluşum.

zira, neredeyse bütün ürünlerinin lisans kodlarına ulaşabilmek kişinin neredeyse 1,2 dakikasını alıyor; gerek youtube üzerinden gerekse diğer website'ler aracılığıyla.

hal böyleyken, kendilerinin bu durumda sessiz kalmaları veya bir işlemde bulunmamaları beni tedirgin etmiyor değil. bilemiyorum; belki de ben, biraz fazla pimpirikli bir tavır göstermiş de olabilirim.

(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
  • coronavirus kampanyası yaparak güldürmüş firma. faydalanmak isteyen olursa link (link adresine giveawaycovid-19 eklemek hahaha)