• bombok bir yazılım güncellemesi.

ios 9'da izin verdiği spam sms'leri engellemenize izin vermiyor. ;

(bkz: #64102906)
  • lanetli olduğuna inandığım güncellemedir.
    1 haftadır itunes üzerinden güncellemeye çalışıyorum. ilk denemede dosyayı indirirken windows çöktü, ikinci denemede yine rastlantısal bir şekilde evdeki modem bozuldu. sağlayıcı şirketten hiç beklenmeyecek bir hızla iki gün içinde modem değişti, internet bağlantısı yeniden sağlandı, bilgisayarı da formatladım tam kuracağım, bu sefer de oturduğum semtte enerjisa yanlışlıkla bölgedeki baz istasyonun elektrik kablosuna zarar verdiği için bütün semtte internet gitti. bugün akşam internet düzeldi ama bu sefer kararsızdım, kesin yine yarım kalacak diye indirmeyi başlatmamıştım. bir cesaret biraz önce indirmeye çalıştım tekrar, bu sefer de elektrikler gitti. belki de telefonumu güncellememem gerekiyordur, vazgeçiyorum...
  • google project zero tarafından kernel root erişimine izin veren bug'ı internette paylaşılan os.

https://bugs.chromium.org/…/issues/detail?id=965#c2

10.1.1 için jailbreak çalışmaları başlamıştır kendileri sayesinde. jailbreak bekleyenler an itibariyle imzalar açıkken 10.1.1 sürümüne dönebilirler. *

edit: imzaları an itibariyle kapanmıştır.

edit2: 10.1.1 sürümünde olan arkadaşlar bugün içerisinde jailbreak'in yayınlanacağı söylendi. jb isteyenler upgrade etmesinler.
  • siri'nin iyice sıçtığı versiyon olmuştur.

mahvetmişler hiçbirşey anlamıyor.
  • artık bi performans artışı falan beklemiyorum ama iphone 5s'ime yüklemeli miyim bilenler yardımcı olsun. en iyi son sürüm ios 9.3.2'ydi sonrasında iyice düşüşe geçti stabil stabil diye ağız doldurula doldurula övülen işletim sistemi
  • japonya" da vuku bulmuş bir sorunu düzelttiği belirtilen güncelleme.
  • akp döneminde geliştirilmiştir
  • gameboyum 10 sn erken açılmakta.
  • android kullandığım için hayatımda herhangi bir değişiklik hissetmedim. (bkz: su anda deprem olu)
hesabın var mı? giriş yap