şükela:  tümü | bugün
  • normalde bu pazartesi yayınlanması beklenen fakat ertelenen ios sürümü. çoğu görüşe göre ertelemenin sebebi apple'ın ios 10.3.1 jailbreak aracının çıkmasını beklediği, ios 10.3.2 güncellemesine bu açığı kapatacak eklentiler yapmak istemesidir. güncellemeler genellikle pazartesi günleri çıkıyor. muhtemelen bugün çıkar yoksa haftaya pazartesi çıkar diye düşünüyorum ama çıkmayabilir de.

edit: başta bu pazartesi yazmışım, geçen pazartesi olacak.

edit2: saat 20:00 itibari ile güncelleme türkiyede yayınlandı.
  • pangu ekibinin 10.3.1 jailbreak aracını yayınlaması için, yayınlanmasını beklediği işletim sistemi.
  • elimdeki ayfoncağızın sunamadığı özelliklerden dolayı kendisinden vazgeçmeme neden olmuş , böyle jailbreak gibi sikim sokum işlerle uğraşmaktan bıkmış biri olarak android in güvensiz ama bir okadar da özgür dünyasına kendimi bırakıyorum .
  • an itibarı ile 166 mb'lık yeni sürümü yayınlanmış olan ios güncellemesi.
  • güncelleme içeriği ile ilgili şu adrese göz atın demiş apple reis ama o linkte de "ios'un en güncel sürümü 10.3.1'dir" yazıyor.
    eeeeeyyyyy apple işine bak sen işine.
  • akabinde pangu'dan güzel haberleri beklediğimiz güncelleme.
    hadi artık iphone'u jb ile full+full kullanalım, böyle stok yazılım ile olmuyor.
    iphone zaten alternatifsiz hızlı, stabil. ama jb ile dandroid kadar da özgür..
  • guvenlik iyilestirmeleri guncellemesi.
  • şarj performansını feci iyileştiren güncelleme. yüklediğimden beri yüzde 1 bile gitmedi. :s
  • dünün aynısı.