• telefonun şarjını %100 'den %10'a indirmez. bozuk telefonunuzu tamir ettirin.
  • diğer tüm ios versiyonları gibi bir sürü özellik getirip bir sike derman olmamıştır.

hayır derman olmasını bekleyenler var, ben en çok onlara gülüyorum. yapın geçin amk.
  • şarjın hızlı bitmesine iyiden iyiye alışmışken yapmayacağım güncelleme. at, şarj aleti, silah.
  • an itibarı ile 166 mb'lık yeni sürümü yayınlanmış olan ios güncellemesi.
  • bundan sonraki güncellemeleri yüklemeyeceğim demiştim güya ama merakıma yenik düşüp yükledim. beş gündür de kullanıyorum. telefonum iphone se. telefonda ve de pilinde en ufak bir değişim yok. şarj azalım hızı gram oynamadı. telefon da yine fevkalade seri. her şey yolunda. biz iyiyiz. oldu görüşürüz. hadi tanrıya emanet ol kardeşim.
  • 4 yılı aşkındır iphone 5 kullanıyorum. özellikle son 2 yıldır şarjda ciddi bir sıkıntı var. şarjda sıkıntı olduğu gibi şarj göstergesinde de sıkıntı var. atıyorum %30 şarj varken birden %1 kalıyor. ancak o %1 şarjla 2 saat telefon kapanmıyor. %1 iken şarja taktığımda direkt %20'lere fırlıyor. kaç senelik telefon, artık olağan karşılıyorum.

bu güncelleme ile şarjım bir tık daha iyi gidiyor diyebilirim. çok abartmaya gerek yok ama hissedilir şekilde bir değişim gördüm ben.
  • 6splus için söyliyim şarjım çok çabuk bitiyor 10.3.1'de de öyleydi.
    bence değmez sakın indirmeyin.
  • "guncellemenin sarj kullanimini iyilestirdigine inaniyorsun da kotulestirdigine neden inanmiyorsun?"
    @crazynasreddinhodja_1208

zamaninda esimin iphone 5'inde gordum ben bu olayi. sonra benim iphone 6'mda basima geldi. kardesimin 5s'inde de oluyor. arkadasimin 6'sinda da vardi. bu planli eskitme olayi iphone'larda diger telefonlara gore daha vahsice yapiliyor.

gecen sene agustos-eylul aylarinda, iphone 7'nin haberleri ayyuka ciktiginda cat diye telefonumun sarji sapitmaya basladi. %50'nin altina dustugunde her an telefon kendi kendini kapatabiliyordu. sarja takmadiginizda da acilmiyordu. sirf bu yuzden sarj edilebilir kilif aldim telefona. iphone 7'nin lansmanindan 2 ay sonra sessiz sedasiz bir guncelleme ile duzeltildi.

telefonlari cok guzel. isletim sistemi de harika. her sey ortalama kullanicinin kolaylikla kullanacagi sekilde tasarlanmis. ama bir sartlari var: "bir telefonu 2 seneden fazla kullanma, kullanacaksan da guncelleme." sisteminizi guncellemeyince neler oldugunu wanna cry gosterdi gecen hafta tum dunyaya. yarin obur gun benzer bir virus'un ios icin yazilmayacagini kimse garanti edemez. kimse "cok guvenli, soyle uber boyle super" demesin. the fappening diye bir olay var ios'un yakin gecmisinde.
  • 6s e yüklediğim ve sıkıntı yaratmayan güncelleme. şarj sorunu bir önceki güncelleme de çözülmüştü.
  • güncellemeden bu zamana telefona pil dayanmıyor. dolduruyorum, prizden aldıktan on dakika sonra patır patır kendi kendine düşmeye başlıyor. eski sürüme geçtim fakat eski sürümde en son yedeği 5 ay önce almışım o yüzden eski sürümden mecbur 10.3.2' ye geçiş yaptım.

ben çare olarak telefonu hep düşük güç modunda kullanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap