294 entry daha
  • staj defteri dolduran üniversite öğrencisi gibi uygulama içindeki yazıların puntolarını büyük büyük yapmışlar. merak etmeyin lan, asistanlar okumuyor bile ne yazdığınızı.
  • bir kere de ios sürümü güncellemesi yapıp, alet çok kasıyor, ısınıyorcular gelmesin arkadaş, bir rahat bırakın telefonu 1-2 saat rahat rahat indexing yapsın la.
  • uzun bir müddet yüklemeyi düşünmediğim güncellemedir. kesin yığınla problem vardır.

3d touch yalan olmuş gibisinden bir şeyler okudum hele ki, dursun az, sonra yüklerim.
  • yüklemedik. beta sürümdeyken gelmesin harbi gelsin harbi harbi yükleyelim, itunes ile kurtarma modundayken yükleyelim dedik. bu akşam gelmiş.

ilk duyumlarıma göre 6s modelinde olan -home buton yerine- ekranın sol köşesinden 3d touch özelliği ile önceki uygulmaya geçiş kaldırılmış. çoğu 6s kullanıcısı üzüldü. iphone almak için alanların geneli ise "aa öyle bir özellik mi vardı ki yia" dedi.

iphone se cihazım için itunes üzerinden indirmeye başladım bakalım.

(bkz: bok da çıkabilir)

uyarı: lütfen güncellemek isteyenler itunes üzerinden güncellemeyi indirip telefonu kurtarma moduna aldıktan sonra sıfır kurulum yapsınlar gerçekten farklı oluyor.

edit: telefon hızlandı diyenler, zamanında iphone 4ler ios7 sürümüyle hızlanmıştı rahmetliler.
  • otomatik ekran parlakligi mi kalkmis yoksa ben mi bulamiyorum dedirten versiyon.

harbiden yoksa skandal. degilse ben skandal.
  • telefonumu daha da hızlandıran güncellemedir. hücreseli açıp kapatmak için artık ayarlara girmek zorunda değiliz...

işte vizyon budur, ne büyük iş sevgili apple. şeytanın aklına gelmezdi inan ki. merak edenlere; korkacak bişey yok, çok merak edicek bişey de yok...

ne bileyim insan ışınlanmayı falan bekliyor en azından ya. benim için hayal kırıklığıydı...

not:ip7
  • android teması gibi olmuş. ayrıca o kalın puntolar hiç şık değil.
  • 5s’i olanlar için söylüyorum. millet aç gibi bekliyor çünkü. ilk kamikaze benim sanırım.
    10’dan daha yavaş değil. elbet yavaşlık vardır da gözle hissedebileceğin duzeyde degil ki takıntıli biri olduğum icin ios 8’den 9’a geçmemiş biri olarak soyleyebilirim bunu. denetim paneli yavaş çıkıyordu çünkü.
    adamlar nasıl telefon yapmışlarsa ömürlük resmen. 2013 yılının telefonu şaka gibi.
    sahi aynı sene samsung s4 falan vardı. o telefonlar ne durumda acaba ?

not : s4 mini uygulamalarda az kasıyormus
    ama kullanılabiliyormus. s4 kullanan biri ise sikinti cikmadan kullandigini soyledi.
    lg g2 alan bir arkadas ise su an babasinin sikintisiz kullandigini soyledi.
    he bana fanboy dendi lan. fanboy olsam şu an elimde 5s mi olur acaba?
  • ipad pro'yu macbook light gibi bir şey yaptı, şahsen çok memnun kaldım. klavye gayet kullanışlı olmuş.
  • 3d touch multitasking (çoklu görev) fonksiyonu kaldırılmış iphone işletim sistemidir. kaldırıldığını daha 25 haziranda beta için yapılan hata bildirimlere cevap olarak belirtmişlerdir. daha o dakika işletim sistemi benim için bitti zaten, dolayısıyla güncelleme falan yapmadım, yapmayı da düşünmüyorum. 3d touch özelliğini devrim diye getirip sonra da en çok kullanılan fonksiyonu silmenin bir manasını göremiyorum. istekli olarak iphone almadım, ancak kullandığım süre boyunca 3d touch gerçekten bir telefonda olmazsa olmazım oldu.

ne kadar şikayet etsek de sallamayacaklardır, zira arkadaşların kibri gözlerini kör ediyor.
1366 entry daha
hesabın var mı? giriş yap