• iphone 7 için konuşursam, kafasına göre bazen bluetooth açmak dışında hissedilir bir iyileşme veya kötüleşme algılayamadığım sürümdür.
  • beni 6s'imden nefret ettiren sürüm
  • dun ipad 10.5 inch e yukledim. tek ufak bir sorun cikarmadi. ayni sekilde kullanmaya devam ettim tum yuklu programları da. biraz şans işi mi ne?
  • iphone 3g den bugüne kadar hep iphone kullandım arada 1 yıl lg g2 kullanmışlığım vardır.hiç bir yazılımda bu kadar sorun yaşamadım.apple 6s kullanıyorum buradaki yazılan sorunların hepsini yaşıyorum apple güvenim bayağı azaldı samsungun note 7 de yaşadığına benzer vir şey beneim açımdan bu yazılımdaki rezalet.
  • her şey iyi de kilit ekranında spotify kullanılmıyor arkadaş. şarkı 15. saniyedeyken ekranı kitlersem saniye daha da artmıyor kilit ekranında. sürekli 15. saniyede durup kalıyor. gel telefonun içine sıç da benim müzik zevkime karışma ulan. yemin ederim kanser etti beni.
    not: ios 11 yüklendiğinden beri var bu sorun. sonradan gelen 2 güncellemeyi de kurdum fakat sorun çözülmedi.
    edit: sorun kendi kendine bu sabah çözüldü. ama bu sefer de kilit ekranında müzikleri ileri alamıyorum. bir daha apple alırsam ne olayım.
    not2: iphone 6s 128gb
  • iphone 7 128 gb ile, kullandığım kadarıyla bir problem yaşamadığım os (11.0.2). çok detaylı denemem mümkün olmadı, ios 10'a göre aksayan hiç yönü yoktur diyemem; fakat şimdilik gayet hızlı, sorunsuz ve normal şarj süresiyle gidiyor.

not: ota kurulumu sonrası, telefonu sıfırlamıştım.

not 2: 128 gb'ı, 32 gb versiyonun yazma hızı problemli olduğu için belirttim. ancak 32 gb versiyonda da, günlük kullanımda fark olmaması gerekir.
  • iphone se kullanıcısı olarak yüklemediğim ios sürümü.

ios 9.3.4'ten devam.
  • telefonun ses kısmı sessizde kaldı ne yaparsam yapayım sesi açamıyorum:

https://i.hizliresim.com/lo1v2z.jpg

youtube'dan video filan açarken ses var normal telefon görüşmesi yapmak istediğimde ne benim ses gidiyo ne karşıdan ses geliyor. yine gerizekalı sürümle mi alakalı yoksa ben mi bi ayarını bulamıyorum yardımcı olacak varsa sevinirim.

edit: telefona hard reset yapınca düzeldi.
  • iphone se’mi uçuşa geçiren güncelleme, burada ki olumsuz yorumları görünce hata nerede diye düşünüyorum
  • zaman makinası icad edilse ilk yapacağım şey ios 9'a dönmek olur !
hesabın var mı? giriş yap