şükela:  tümü | bugün
  • ben de herhangi bir sorun yaşamıyorum. gayet stabil ve düzgün çalışıyor. ıphone 7 plus
  • iphone 7 için konuşursam, kafasına göre bazen bluetooth açmak dışında hissedilir bir iyileşme veya kötüleşme algılayamadığım sürümdür.
  • dun ipad 10.5 inch e yukledim. tek ufak bir sorun cikarmadi. ayni sekilde kullanmaya devam ettim tum yuklu programları da. biraz şans işi mi ne?
  • ios 10'da aradigim tek eksigi control center'daki dusuk pil modu. bi jb cikarsa degmeyin keyfime. ne kalin skik fontuna, ne essek kadar basliklarina, ne uygulama acinca 3sn beklemesine kaldim. bekle ay bekle feza bekle android.
  • iphone 7 128 gb ile, kullandığım kadarıyla bir problem yaşamadığım os (11.0.2). çok detaylı denemem mümkün olmadı, ios 10'a göre aksayan hiç yönü yoktur diyemem; fakat şimdilik gayet hızlı, sorunsuz ve normal şarj süresiyle gidiyor.

not: ota kurulumu sonrası, telefonu sıfırlamıştım.

not 2: 128 gb'ı, 32 gb versiyonun yazma hızı problemli olduğu için belirttim. ancak 32 gb versiyonda da, günlük kullanımda fark olmaması gerekir.
  • iphone se kullanıcısı olarak yüklemediğim ios sürümü.

ios 9.3.4'ten devam.
  • iphone 6s için yüklenmesini tavsiye etmediğim ios sürümü. hatta apple da ios 10.3.3 için imzaları tekrar açtı. durum o kadar kötü yani.

burada imzalar kapanmadan yükledik nası geri dönücez diyenler olmuş. imzaların kapandığı gün ağlayanlar falan... yazılım güncellemeyi becerebiliyorsanız google kullanmayı da becerirsiniz. belki 50 kere yazılmıştır, minimum 11.1 çıkmadan yüklemeyin diye... pes.
  • iphone 6. eskiden telefonla konuşurken çok ses geliyor karşıdan diye kısardım. güncellemeden sonra duyamıyorum. sonuna kadar açıyorum çok az geliyor karşının sesi. bu sorunu bir ben mi yaşıyorum, onu da bilmiyorum. telefonun şarjının çabuk bitmesi ve yavaşlamasını saymıyorum bile.
  • telefonun ses kısmı sessizde kaldı ne yaparsam yapayım sesi açamıyorum:

https://i.hizliresim.com/lo1v2z.jpg

youtube'dan video filan açarken ses var normal telefon görüşmesi yapmak istediğimde ne benim ses gidiyo ne karşıdan ses geliyor. yine gerizekalı sürümle mi alakalı yoksa ben mi bi ayarını bulamıyorum yardımcı olacak varsa sevinirim.

edit: telefona hard reset yapınca düzeldi.
  • iphone se’mi uçuşa geçiren güncelleme, burada ki olumsuz yorumları görünce hata nerede diye düşünüyorum