• şarjı önceden çok iyi giden ipad'imin pilini bildiğiniz sömürmektedir.
  • iphone 7 ye yüklediğim ve pişman olduğum ios sürümü.

whatsapp bildirim sorunu yaşayanlar için whatsapp>ayarlar>bildirimler>bildirim ayarlarını sıfırla seçeneğini denesinler. ben öyle çözdüm.
  • işim gereği kurdum telefonuma (pardon ayfonuma) ama ben bile dayanamayıp ios10'a geri döndüm.

yukarıda söylenen hemen hemen bütün sorunlar bendede oldu.
  • allah belasını versin böyle işin, alarm çalmıyor, ses kontrol tuşları çalışmıyor ve ekranda değişime dair bir şey belirmiyor. işe 50 dakika geç kaldım
  • bir yerden verirken bir yerden de alan ios sürümü.
    ***iphone se telefonumu güncelledim.

şarj, kasma gibi konularda sıkıntı yok.

72 puntoyla en tepeye sohbetler aramalar yazmak neyin kafası anlamadım. hani tasarım sizin işinizdi ? gözüm kanıyor gözüm, asla olmamış. (bkz: fucked up)

ayrıca whatsapp kesinlikle sıkıntılı. birkaç gündür kah mesaj sesi gelmiyor kah mesajın kendisi hiç gelmiyor. sadece uygulamaya girince görülüyor ki 3 saat önce mesaj gelmiş haberimiz yok. yere batsın stabillik.

mesaj atan yazar arkadaşlar için toplu edit: whatsapp uygulama güncellemesiyle sorun çözüldü.
  • *spotify bir süre sonra kontrol panelde gözükmemeye başlıyor.
    *telefon kilitliyken bir süre sonra kulaklık ile ses açma kapama fonksiyonları bir süre sonra çalışmıyor.
    *whatsapp ve instagram bildirimleri gelmiyor.
    *küçük butonlara bazen tıklamak imkansız hale geliyor ya da kasıyor anlayamadım.

not : iphone 7
  • ekran parlaklığı olayını tam olarak anlayamadığım sürüm. parlaklık için bi çizgiyi seçiyorum. biraz sonra ekran kendi kendine kararıyor veya aydınlanıyor. bozuk mudur nedir:/
    edit: tesekkurler gods of war.
    ayarlar-erişebilirlik-ekran kolaylıkları-otomatik parlaklik->aç veya kapat
  • halen ios 9.3.3 sürümünü kullandığım için beni bağlamayan sorunlar bütünü
  • yaklaşık 7 yıldır iphone kullanıcısıyım. bu denli fucked up bir ios sürümü hiç kullanmadım. anasını sikmişler gerçekten de telefonun. dün 5-6 kere hard reset yapmam gerekti.

edit: bugünün sürprizi de telefonun asıl fonksiyonunun yani aramanın bozulması. :d baya konuşamıyoruz ne sesim gidiyor, ne de ses geliyor. züper telefon. :d mesajlaşabiliyoruz, şu an için.
hesabın var mı? giriş yap