şükela:  tümü | bugün
  • türkiye saati ile 20:09 da yayımlanmış olandır. iphone 6 plus için 276 mb boyutundadır.

11.0.2'nin sarj ömründen memnunum ve performansı eh işte. o yüzden güncellemeyi düşünmöyöröm

edit: malesef güncelledim. bence hızlanmış, özellikle denetim merkezini çekerken ve bir uygulamadan geri dönerken ciddi anlamda hız var ama 10 dakikada hücresel kapalı olduğu halde 91 den 83e düştü sarj. yani, performans iyi ama batarya i ih..
  • - fixes an issue where audio and haptic feedback would not work on some iphone 7 and iphone 7 plus devices

- addresses an issue where touch input was unresponsive on some iphone 6s displays because they were not serviced with genuine apple parts

denilmi$.

yani bazi iphone 7 ve iphone 7 plus cihazlarinda ses ve dokunmasal geri bildirimlerin cali$mamasi ve yedek sanayide gercek olmayan apple parcalariyla tamir edilen iphone 6s ekranlarinda dokunmatik girinin cali$mamasi durumlari duzeltilmi$.
  • iphone 7 için 3d touch animasyonlarındaki lagı çözmemiş olan güncelleme.
    ayrıca home tuşuna iki kere bastıktan sonraki tepki, 10.x.x sürümlerine göre hala gecikmeli.

boşuna ''çalışıyorsa kurcalama'' dememişler, bok vardı ayos 11'de aq.
  • 5s’te whatsapp’taki problemlerin cozulup cozulmedigini merak ettigim guncelleme. eger herhangi iyilestirme/performans kaybi olursa yesillendirmenizi rica ediyorum. amme hizmeti adina entry’i editleyecegim.
  • iki haftada 4 kez güncelledim telefonu. yapacağınız işe sıvazliyim dedirten güncellemeler silsilesinin son halkası.
    bi bok da değişmedi.
  • (bkz: ios 11.0.2) ‘de bazı işlemlerde oluşan donmaları bu sürümde denedim en azından şu an telefon donup resetlemek zorunda kalmıyorum, maalesef son zamanlardaki buglarla dolu ios işletim sisteminin son sürümüdür.
  • ya herkes bişey yazıyor yok multitasking yok dock yok yarak yok kürek..
    la her hafta güncelleme mi gelir bir telefona..
  • telefonu elimden düşürmeden, bir saat sürede 15-20% arası şarj tüketiliyor. hiç kullanmadığımda ise saat başına en az 7% civarlarında eksiliyor. 11 sürümü geldi geleli telefondan soğumuş durumdayım. dolayısıyla başka başka şeyler yazılmasına karşın 11.0.3’ün bu sorunu düzeltmesini bekliyorum romantik bir müşteri olarak.

bunca şikayete, göz göre göre yaşanan rezalete rağmen düzeltilmiyor veya düzeltilemiyorsa sizin ben yapacağınız işi sikeyim. androidden iosa geçtiğim güne sokayım. beni apple almaya zorlayan müşteri ve iş çevreme sokayım. bu mu lan? stabil stabil stabil.... yarraaamı stabil. al sana yarrraaamı şarj süresi. yarrraaamı size beş bin papel. amk evlatları.

akvaryum, çiçek, böcek takaslı ippon 7 var millet. tekliflerinizi bekliyorum.
  • yeni güncelleme diyorlar. haftalardır bitmiyor güncellemesi. allahtan en başında sazan gibi atlamıyorum ama merak da ediyorum. 6s kullanıp bu sürüme geçenler de bir şeyler deseymiş keşke. ona göre güncellerdim.