şükela:  tümü | bugün
  • other improvements and fixes
    • calculable 1+2+3 equation on calculator
  • apple güzel taktik uyguladı.

geçici olarak ip6 ve ip7 modellerini kastırarak iphone x siparişlerini artırmayı başardı. yeterli iphone x siparişini alınca eski modelleri tekrar eski haline getirdi.

bana 400 önsipariş verin bu iş huzur içinde çözülsün dedi bir bakıma.
  • "3d touch özellikli ekranın kenarına basarak uygulama değiştiriciye erişme desteğini tekrar ekler."

(bkz: ağlayan çocuğa apple'dan meme)

edit: piçler hadi yine iyisiniz
  • 70 new emoji diyo birde, biz elimizde powerbankla geziyoruz; apple emoji derdinde...
  • 10 dakikalık kurcalama, araştırma, kendi şahsına münhasır hız testlerimle hataların düzeltildiğini, iphone 6s telefonumun eski gençlik çağlarına döndüğünü söyleyebilirim.

tanım: başarılı ios sürümü.

gelen mesajlar üzerine edit: 1 saattir bi sürü uygulama ve özellik deniyorum, bütün işlevleri tekrar tekrar kontrol ettim ve whatsapp sorunu dahil bütün sorunların çözülmüş olduğu kanısına vardım. bu süreçte herhangi bir donma durumu vs yaşamadım ve güncellemeden hemen sonra %55'te olan telefonum, 1 saat sonrasında %35'e düştü. bana pek çok performans testinden sonra normal bi düşüş gibi geldi.
  • an itibariyle geçiş yaptığım sürümdür. hıyarım var diyene tuzlukla koşuyorum.
    not: kurulum devam ediyor.
    edit: kullanıma bağlı olarak değişik bir bok göremedim.
  • biz şarj diyoruz, bug diyoruz adamlar halen emoji derdinde. https://www.macrumors.com/…s-11-1-new-emoji-coming/
  • - 3d touch özellikli ekranın kenarına basarak uygulama değiştiriciye erişme desteğini tekrar ekler -

hele şükür ibne herifler. ansızın mutlu etti bunu görünce.. elveda assitivetouch diyoruz o halde.
  • yüklemeden önce, "bu fanboylar her yeni güncelleme için ayrı ayrı başlık mı açacak aq" diye düşünüyordum.
    yükledikten sonra, kesinlikle ios 11den ayrı bir başlığı hak ettiğini gördüm.
    herşey olması gerektiği gibi. pil süresi de öyle.
  • neredeyse 30 dk boyunca %100 şarjda telefon kullandım, çok şaşkınım. üstelik whatssapp, kelimelik gibi deli şarj yiyen uygulamalarda fink attım.

yükleyiniz, yükletiniz.

edit: yazdım ve %96 ya kadar indim şuan.. siz bilirsiniz. .d