şükela:  tümü | bugün
  • “ıos 11.1.1 iphone ve ipad için hata düzeltmeleri içerir. bu güncelleme:
    klavyede otomatik düzeltme ile ilgili bir sorunu düzeltir
    hey siri’nin çalışmamasına neden olan bir sorunu düzeltir.” ön bilgisiyle gelen ios güncellemesi.
  • 1 gün daha sabredilip 11.11 tarihinde, saat 11:11:11’de çıkarılsa imiş: hafızalarda hoş bir enstantane olarak kalabilecekken, bunu akıl edilmediği gözlemlenen ios sürümü.

bir düşünsenize...
    11.11’de, saat 11:11:11’de çıkan 11.1.1 sürümü.

ayrıca 11.1’den 11.1.1’e yükseltmeye çekince yaratan sürümdür, zira cihaz son güncelleme ile epey iyi olmuşken tekrar bug’lar çıkar korkusu yaşatır kullanıcıya.
  • sürekli takılıyor efendim, durduramıyoruz. telefon telefon olalı böyle takılma görmedi.
  • stabilite krizine giren ios 11.1 yüzünden yükleyemediğim güncelleme.

https://i.hizliresim.com/2eppkj.png

ek: cihazı 2 kez yeniden başlattım ve sonunda yükleyebildim. klavye sorununun ne olduğunu bilmiyorum zira apple'ın iğrenç klavyesini kullanmıyorum* ama hey siri düzelmiş. teşekkürler elma.
  • ios 11.1’le düzelen bir çok donma takılma sorununun içine sıçıp bırakan sürüm. suç bunu sürüm diye çıkaran orospu çocuklarında değil ama hala mal gibi güncelleme çıkınca hemen yapan ben de.
  • 7 plus’ı 2012 senesinde aldığım lg optimus g seviyesine kadar düşürmüş güncelleme. bir uygulama defalarca takıldıktan sonra ancak açılabiliyor.
  • bu güncellemeye kadar hiç bir sorunumun olmadıgı telefonumda uygulamadan direkt cıkıp tekrar girdiğimde bildiğin donuyor ekran. hatta uygulamayı kapatıyorum tekrar actıgımda en son actıgım şey karşıma cıkıyormus gibi oluyor sıfırlaması gerekirken. off acil düzeltsinler bu ne be.

6s+
  • ios’in şimdilik en güncel sürümü.

bu güncellemeye kadar hiç sorun yaşamayan ben, ios 11.1.1 ile birlikte telefonumu gün içinde 2-3 kez kapatıp açar oldum. anlık donmalar oluyor ve düşük pil modunu açınca telefon kullanılamayacak kadar kasmaya başlıyor.

üstümüzde deneyler mi yapıyorsun eyy apple.
    6s.
  • apple'ın sıvamaya devam ettiği sürüm. düzelene kadar güncellemeyeceğim telefonumu.
  • 6 ve 6s kullanıcılarını yavaş yavaş sahneden almaya yönelik, bir başka güncellemedir.

not: 6s