şükela:  tümü | bugün
  • firindan yeni cikmi$, sicacik, citir citir ios surumu.

ios 11.1.2 includes bug fixes for your iphone and ipad. this update:

- fixes an issue where the iphone x screen becomes temporarily unresponsive to touch after a rapid temperature drop

- addresses an issue that could cause distortion in live photos and videos captured with iphone x
  • iphone 6 plus’ı kağnıya döndermiş sürüm. android kıvamında bir yavaşlama oldu telefonda.
  • apple, apple,
    napıyosun apple!
  • changelog'a bakılırsa zaten iphone x odaklı birkaç düzeltme sunan, 30 küsur mb'lık küçük bir ios 11 güncellemesi.
  • 7 plus’ta batarya ömrünü sikip atan güncelleme. aynı kullanımda bu saatlerde %40 şarjım olurken şu an %6.
  • tam artık "sikicem ulan böle işi" dememe ramak kala gelmiş ve iphone 7'mi tekrar it gibi eski performansına döndürmüş sürümdür.
  • 6s plus ile nasıl performans göstereceğini bilemediğimden yüklemediğim sürüm. haa yüklü olan da uçmuyor ama ne bileyim...
  • sabah yüklediğim 6s imde gün içinde gözle fark edilebilecek şekilde anlık donmalara şahit oldum. hücresel veriyi kapatıp açtığımda mobil internet bağlantısını tekrar sağlarken metroya inip geri çıktığımda internet bağlantısını tekrar sağlayabilmesi için telefonu kapatıp açmam gerekti. sabah ve akşam olmak üzere iki defa test ettim ve emin oldum.

yarın apple store a gidip konuyla ilgili kayıt açtıracağım.

başına gelip çözüm üretebilmiş süser varsa yeşillendirmesi rica.

tanım: kullandığım ilk gün itibari ile şarj performansı eski 10.3 e göre kötü, bugları bol, olmuş mu sorusuna vereceğim cevabın olmamış olacağı ios sürümü.
  • iphone 6 kullananların kesinlikle yüklememeleri gereken bir sürüm. fabrika ayarlarına dönmek bile fayda etmiyor, ram'i yetmeyen pc'ler gibi tıkladığınız uygulama 10 saniye sonra açılıyor ve herşey birbirine giriyor. umarım en kısa sürede düzeltme gelir.
  • iphone 6 mı sikertmiş güncelleme. cihaz bariz yavaşladı ve sık sık komut algılamıyor. tişikkirlir ipıl.