şükela:  tümü | bugün
  • bugun cikmi$tir. bazi karakter dizilerinin uygulama cokertmesi ve bazi ucuncu parti uygulamalarin di$ aksesuarlara baglanamama sorunlari giderilmi$.

ios 11.2.6 includes bug fixes for your iphone or ipad. this update:

* fixes an issue where using certain character sequences could cause apps to crash
    * fixes an issue where some third-party apps could fail to connect to external accessories

for information on the security content of apple software updates, please visit this website: https://support.apple.com/kb/ht201222
  • dün yükledim bugün şarjımın neredeyse yarı yarıya daha az gittiğini gördüm tavsiye ederim.

edit: aynı gün instagramı silmiştim ondan az gidiyormuş itibar etmeyiniz.
  • acilen yüklenmesi gereken teluguca fixer. gerçi o kadar yalnızım ki bi teluguca mesaj atanım bile yok. bi şey değiştirmez.
  • sayesinde iphone 6 im hizlanmistir. essegi once kaybettirip sonra buldurdugun icin tesekkurler apple.
  • iphone 7pil seviyesi 11.2.5 ile öğlen saat 1 sıralarında %75-80 arasında şarj seviyesinde devam eder halde iken 11.2.6 ile %55-60 arasında seyretmeye başlamıştır.

bu versiyonda pil kullanımında biraz sıçışta görünüyorlar ama göreceğiz bakalım nasıl devam edecek.
  • kişisel incelemelerime göre; önceki ios 11 sürümlerine göre performans açısından daha iyi durumda olan, fakat pil konusunda sanki biraz sıkıntıları olan ios sürümü. bu yorumu standart bir kullanıcı olarak yapıyorum, tabi ki yorumum herhangi bir sayısal veriye vb. dayanmamaktadır; bu nedenle yorumumda yanılıyor olmam da olasıdır.

ilgilisine not: iphone 8 plus spor
  • yillardir apple kullanirim, size yeminle soyluyorum bakin, hicbir ios guncellemesi telefonu aman aman uzaya falan firlatmaaaaazzzzz.

ates ediyor yazmis arkadas, etmez kardesim. ne yapamiyordun bir onceki surumle ve simdi yapabiliyorsun da boyle soyluyorsun?

7 plus 128’lik var, hafizanin 70-80 gb ini kullandigim zamanlarda eksi’de sayfa kaydirirken bile hafif takilmalar oluyor, hafizayi bosalttigimda bu ve benzeri sorunlar ortadan kalkiyor. ayni sekilde pil omru ve isinmaya da etkisi var bu dolu hafizanin. bakin bu bir donedir, bizzat tecrube ediyor ve soyluyorum, ayni sartlar altinda defalarca surum guncelledim hicbirinin kullanici icin(hele de daimi apple kullanicisi icin) getirdigi bir hiz veya pil omru uzatma durumu yok.

bak pil demisken, bazi surumler hayvan gibi pil tukettigi icin bir sonraki surumde bu sorun ortadan kalkinca millet pil omru artti diyor, ulan zaten vardi o kendiler bok etmisti bir onceki surumde!

getirdigi yenilikler ve basit oyuncaklar disinda iddia ediyorum ki hicbir ios guncellemesi bir oncekinden yuksek performans getirmedi, getirmeyecek. adamlar kendiler cikip aciklamadi mi lan pil zayifladikca kirpiyoruz diye?

not:3g’den beri steveciyiz.
  • bu sürümle iphone 4s'i götünüze soktuğunuzda mars'a gidebiliyorsunuz ama sarj bittiği için geri dönemiyorsunuz. apple bir sonraki güncellemede bu sarj sorununu ortadan kaldırmayı planlıyormuş.