şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çaktırmadan gelmiş gönlümün efendisi.
  • bazı iphone xs aygıtlarının bir lightning kabloya bağlandığında hemen şarj olmaması sorununu düzeltir
    iphone xs aygıtlarının wi-fi ağına 5 ghz yerine 2.4ghz ile bağlanmasına neden olan bir sorunu çözer
    ipad klavyesinde “.?123” tuşunu eski konumuna getirir
    bazı video uygulamalarında alt yazıların görünmemesine neden olan bir sorunu düzeltir
    bluetooth’un kullanılamamasına neden olan bir sorunu giderir
  • yükledim, boyum uzadı. tavsiye ediyorum.
    ilk izlenimlerimi tüm detaylarıyla işte burda yazdım.
  • şükürler olsun ipadde klavyeyi düzeltmiş güncellemedir.
  • ios 11.4.1 sürümünün ölüm fermanıdır kendisi. artık geriye dönüş yok. göze alamayan yüklemesin 12.x li sürümleri.
  • 7 plus’ımın, ios 12 batarya ömrünü bitirmişti, 12.0.1 ile düzeltmişler.
  • iphone 7 cihazımın bataryası ios 12 den sonra bitik haldeydi.kurulumdan sonra ki kullanımda yeşillendirecem sizleri iphone 7 kullanan sözlük ahalisi kardeşlerim.

şarj olarak eskiye nazaran daha iyi hiç değilse 1 günü çıkarıyor, ilerleyen zamanlarda daha da iyi olacaktır diye ümit ediyorum.
  • iphone 8 plus’ımın silikon kılıfı 12.0 güncellemesinden bu yana iyice sararmıştı 12.0.1 güncellemesinden sonra bi skim olmadı kılıf hala sarı. düzeltmemişler.
  • kullanıcısı olmayanların boktan espri yeteneklerini düzeltemeyen ios sürümü. binlere kez tekrarlanınca komik olmuyor, öğrenin şunu ve sikik şakalarınızı kendinize saklayın.
  • iphone 7 plusların 2900 mah olan bataryasını 3500 mah'a yükselten sürümdür. (bkz: tişikkirler steve)