şükela:  tümü | bugün
  • hata güncelleştirmeleri içeren, bugün yayınlanan ios sürümü.

copy paste:

“ios 12.3.1 iphone’unuz ve ipad’iniz için sorun gidermeleri içerir. bu güncelleme:
    mesajlar’da bilinmeyenleri filtrele özelliği etkinleştirilmiş olmasına rağmen bilinmeyen kişilerden gelen mesajların yazışma listenizde görülmesine neden olan bir sorunu giderir
    mesajlar’da konu gruplarında bilinmeyen kişilerde istenmeyen yap bağlantısının görünmesini engelleyebilen bir sorunu giderir”
  • mesajlari toplu silmeyi neden getirmiyolar merak ediyorum.

yine toplu mesaj silmenin gelmedigi ios update i
  • eski iphoneların pil performansını iyileştirdiği iddia ediliyor: (bkz: https://www.webtekno.com/…iyilestiriyor-h69313.html)
  • kesin bilgi denenip görüldü. iphone se pil süresi uzadı. performansta bir değişiklik yok. update edebilirsiniz gönül rahatlığıyla.
  • pil performansının arttığını çok bariz gözlemleyebiliyorum. sırf bu nedenden dolayı 10 puan.
  • pil performansında gözle görülür bir artış fark ettim ben de.
  • ios mobil işletim sisteminin minor güncellemesidir.

miliamper bağımlıları da oldu diyorsa haber verelim de apple campus, california’daki mühendisler artık evlerine gidip dinlenebilsinler.
  • pil performans artışını bir benim canım 6s imde hissedemediğim güncelleme.
  • pazarı kaybeden apple, mezarı kurtarmak için pil performansını arttırmış. isteyince oluyormuş... fiyatları da düşürürseniz pazar biraz toparlanır apple'cım.
  • pil performansı mı diyorsunuz ? -cometohuawei suserlar dediğim baş lık.