• an itibariyle indirilmeye sunulan en yeni ios sürümü.
  • bugün yayımlandığını öğrendiğim 13.1.1 sürümünü indirmek niyetiyle başladım eylem sonucu yüklemiş olduğumu farkettiğim ios’un an itibarı ile son sürümü. dur hele bir soluklan apple yeğen dedirtmiştir.
  • dakka başı güncelleme ne la bu ?
  • yama manyağı oldu senelerce millet.
    bir kere de bir işi tam yap be epıl.
  • arama kaydı kısmında kısa kodlar rehberde kayıtlı bile olsa hala ismiyle göstermeyen sürüm. ayrıca araçta eskiden parça geçişlerini sistemden yapabiliyordum. o konuda da saçmalamaya başladı. belki de android vaktimiz gelmiştir.

not: iphone x

numara kayıtlı olmasına rağmen arama kaydında görünmeme sorunu çözümü arama kaydını silmek ve icloud içerisinde kişileri kapatmak (iphone daki numaraları sil demelisiniz) bir kaç dk sonra geri açıp isimleri icloud dan geri almak. o zaman düzeldi.
  • yukarıdaki yazarın kısa kodlarla ilgili yorumuna tamamen katılmakla birlikte ios13'ün en stabil versiyonu olduğunu gözlemlediğimi söyleyebilirim
  • 6s den bildiriyorum. mobil veriyi açıp kapamada saliselik takılmalar yapıyordu. yeni gelen güncelleme ile bu sorun tamamen ortadan kalktı. batarya çok iyi oldu 13.1 ile. bu şekilde stabil devam ederse çok rahat bi kaç yıl daha kullanabilirim. ilk aldığım günden daha hızlı maşallah.
  • iphone 7'den bildiriyorum, uygulama güncellemesi yaparken çok takılmalar yaşadım tarihinde ilk defa telefonumun kastığını gördüm ki 40-50gb boş alan da mevcut cihazda.
  • ios 13 sonrası şarj birer ikişer yağ gibi düşüyor. iphone7 plus kullanıyorum ve ios 13 yükleyenler şu anlık yüklemesin derim. şarjım yağ gibi eriyor. ayrıca telefonum hiç beklemediğim kadar kasma sorunu yaşıyor.
  • öncelikle iphone 7’mi bayaaaa hızlandırdı, batarya süresinde inanılmaz bir artış var, 2 sene böyle devam ederse aşırı güzel olur. ios 10.3.3’ten geçen biri olarak yeni telefon almış gibi hissediyorum.
hesabın var mı? giriş yap