• hala ios 12 kullandığım iphone 8'e yükleyip yüklememe konusunda çekimserlik yaşadığım işletim sistemi. iphone 8 üzerinde kullanan varsa —özellikle de ios 12den zıplayanlar— yeşillendirsin.
  • iphone 6s’in şarj meselesini her geçen gün daha da boka döndüren güncelleme. bok gibi diye yazdım, 2 gün geçti daha da bok hâle geldi. yeri geliyor şarj gözlerimin önünde ben bakarken 3-4-5 şeklinde gidiyor, dayanamayıp düşük güç moduna alıyorum. havadan güncelleme yaptığım için mi bilmiyorum, ama şarj performansı rezalet, aynı sıkıntıyı yaşar mısınız bilmiyorum fakat bence geçmeyin.
  • tabii herkeste aynı etkiyi yaratmış mıdır bilmem ama benim iphone 8'de cozıtmalara sebep olmuş sürümdür. kamera geç açılıyor, çektiğim fotoğraf galeriye geç düşüyor, uygulamalar geç açılıyor gibi gibi gibi. sanırım yine apple'ın planlı eskitmesine maruz kalıyoruz. nasıl olsa planlı eskitme ile ilgili apple'a türkiye'den dava da açılmıyor. ne kadar güzel ne kadar güzel!
  • telefonu yavaşlattı herşey geç açılıyor sarj saniye gibi tükeniyor
  • siri ile rehberdeki kişileri arayamamak aşırı sorun yaratmıştı benim için. rehberde sadece türkçe karakter barındıran kişileri aramıyordu.

telefon sıfırlama vs. gibi işlemlere girmeden telefon dili ingilizce yapılınca sorun düzeliyor. ne alaka anlamış değilim. normalde telefon dili ingilizce olunca türkçe karakterleri tanımaması gerekirken tam tersi bir durum söz konusu.
  • bugün indirdiğim 14.4 güncellemesi ile birlikte iphone 7 model takoz gibi sapasağlam telefonumda şu şekilde bir sorun yaşamaya başladım. bugün güncellemeden 2 dakika önce bir sorun yokken güncellemeden sonra arama sırasında ses gelmiyor veya gitmiyor, whatsaptan arama yapılmıyor ses atılmıyor , hey siri çalışmıyor , sesli kayıt kaydedilmiyor vs.. böyle bir problem yaşayan veya çözüme kavuşan var mı?

*sorunun yazılımsal olduğunu düşündüğüm için geri yüklemeyi denedim ancak ios 14.4.1 i yeniden yükledi problem devam etmekte
hesabın var mı? giriş yap