şükela:  tümü | bugün
898 entry daha
  • üstte ki yazarın nick entry uyumu güzel olmuş
  • apple, yeni telefon modeli yerine hızlı tükenmeyen bir pil üretmeye başlasa iyi olacak sanırım.
  • işbu entry itibarıyla ios 16 başlığına 90 sayfa entry girilmiş 26 tam sayfasında pil bonus olarak 4 sayfada da batarya yazılmış.

hay sizin pilinize…

ulan bu güncellemeyi bütün dünya ile aynı anda alıyoruz bir tek türkiye'de ios güncellemesinden sonra bu kadar pil muhabbeti dönüyor.

başlığın üçte biri pil muhabbeti.

yahu dün yazılımda yıllarını vermiş bu işlerden de anlayan birisine ios 16'yı beğendin mi dedim kurmadım dedi. ilk sürümler sorunlu oluyormuş dedi kim dedi diye sordum öyle duymuş.

ulan tim cook androidden geçenlerin elinden al şu telefonu ekosistem öyle değil böyle kurulur de efsane ol..
  • ios 16.0.1 güncelledikden sonra pişman olmuştum pil ömrü hemen bitiyordu .
    yeni güncelleme geldi 16.0.2 bunudq güncelleyim belki düzelmiştir dedim yine pişman oldum pil sorunu daha berbat oldu .
  • yeni bir özellikten bahsedeyim...

fotoğraf galerinizdeki bir fotoğrafı açın, üzerine basılı tutup kopyala deyin. sonra telefonunuzdaki not kısmını açın ve yapıştırın. sadece o fotodaki kişiyi alıp yapıştırmak artık ios 16 ile işte bu kadar basit.

bunu instagram storylerinizde de foto olarak kullanabilirsiniz.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap