şükela:  tümü | bugün
  • önemli güvenlik güncelleştirilmesi adında yayınlanmıştır.

kaynak.
  • 9.3.3'teki, jailbreak yapılabilmesine olanak sağlayan bir açığı kapatmak için yayınlanan ios sürümü.
  • guncellemeyi yaptim. telefon* sarjdayken batarya cok fazla isinmaya basladi. guncelleme yapmadan once boyle bi sorun yoktu. guncellemeden sonra boyle bi sorun yasayan baskalari var mi?

edit: ısınma sorunu gitti bu seferde arama yaparken bazen karşı tarafın sesini duyamamaya başladım. 2. arama yapınca karşı tarafın sesini duyuyorum.
  • telefon tamamen kilitlendi. ana ekrana bile ulaşamıyorum. dokunmatik ekran algılama problemi var. böyle bir problem yaşayan var mı? çözüm için yardım edebilecek olursa çok sevinirim.
  • yapmayın sizde aq güncellemesini.hemen her gelene sazan gibi atlıyorsunuz.
  • hakkında iyi birşey söyleyen kimseye denk gelmediğim için şimdilik güncellemeyeceğim ios versiyonudur.

işin kötüsü tembellikten 9.3.3'e de güncellemedim, 9.3.2 de takılıyorum hala.
  • telefonda ufak çaplı donmalar, ısınmalara -öyle ki sevgilimle konuşurken kulağım yandı diye telefonu uzağımda tutarak idare ettim. artık yaydığı sıcaktan çok bunalmıştım az daha sinirden ağlayacaktım- ve ttc şarj aletimin sadece defalarca denedikten sonra iş görebilmesine sebep olmuştur. hatalar onarılmadıkça yüklenmemelidir.
  • telefonumun içine eden güncelleme.
  • ömrü kısa oldu. yerini bugün itibariyle ios 9.3.5'e bırakmıştır.
  • iphone se'de kullandığım, şıkır şıkır ios sürümü.