şükela:  tümü | bugün
  • telegram grubu 10.000 kişiyi geçmiş. her davet için 68 adet iost jetonu hediye ediliyor.

davet linki
  • binance’e girdi demek abest olur. binance’e vecihi gibi yukarıdan düştü.
  • airdrop, coin ve tokenların belirli durumlarda bedava dağıtılması halidir, kimi zaman coinin fiyatini düşürmek adına, bu da onlardan biri. 6 dolar değerinde 66 iost token'a aşağıdaki linkten kaydolarak ulaşabilirsiniz. tamamen güvenli ve doğru şekilde. bir arkadaşınız da sizden kaydolduğunda aynı şekilde kazanacak.

iost airdrop
  • lost sanıp gelenlerin favını alırım
  • ulan ne tokenmiş. hem airdrop kısmına hem buraya aynı entry giren adam var. hatta bu adam entry silip sonra tekrar başka bir gün aynı entry giriyor. ki bunu ilk yazan ben olduğum halde altına bir daha yazıyor.
    konuya gelince binance'da çıkması büyük bir avantaj ve airdrop bitmek üzere. yararlanın.
    https://t.iost.io/?c=9mn4pyao
  • yaklaşık 75 tl’lik airdrop yapılmaktadır. yakın zamanda ikiye üçe katkayabilir, neden olmasın ki? ** buradan
  • sadece ref linkleri paylaşılan, hakkında hiçbir bilgi (ne iş yapacaklar vs*) verilmeyen çöp başlığa sahip coindir.

edit: hmm bak coin değil token miş. * böylece tüm sorular cevabını bulmuş oldu.
  • nereye kadar düşecek uzaktan izliyorum. kırmızı dönem bitince nerelere gelecek onu da uzaktan izlemeyi düşünüyorum.
  • 210 sato dan aldığımın yarısını 420 sato dan satarak mutlu olmamı sağlamış token, kalan yarısını pump olur da birgün fırlarsa diye saklıyorum.
  • yine güzel bir bounty programına imza atmış. çeşitli görevler ve davet ile 1000 iost biriktirince (yaklaşık 30$ ediyor mevcut fiyat ile) çekebiliyorsunuz.

katılmak için reflink

not: iost ilk çıktığında katıldığım programda yaklaşık 600 $ değerinde iostoken kazanmıştım. airdrop/bounty programları sıkıntısız gerçekleşiyor. rahatlıkla katılabilirsiniz.