şükela:  tümü | bugün
  • telegram grubu 10.000 kişiyi geçmiş. her davet için 68 adet iost jetonu hediye ediliyor.

davet linki
  • bir başka airdropvari oluşum. katılmak içinlink
    sonra sizin davetinizle katılanlar üzerinden kazancınız artıyor.
  • binance’e girdi demek abest olur. binance’e vecihi gibi yukarıdan düştü.
  • yeni vur kaç tokeni. dolaşımda 8 milyar total de 21 milyar adet bulunmakta. 1000 satoshi altında belki alınır.
  • bedava dağımı tekrar başlamış coin’dir. birkaç gün içinde biter sanırım. kaçırmayın. alıp direkt binance’ta satabilirsiniz. kazanmak için twitter’da takip ve retweet etmeyi unutmayın. link
  • son günü olan airdroptan 68 iost kaldırmak için sadece kaydolmak yetmiyor . aynı zamanda başkasını davet ederek sizin linkinizle üye olmasını sağlamalısınız.

kriptocu tanıdığım kimse olmadığı için burda paylaşayım dedim;

tıklayarak eth adresinizi girmeliniz
  • airdrop, coin ve tokenların belirli durumlarda bedava dağıtılması halidir, kimi zaman coinin fiyatini düşürmek adına, bu da onlardan biri. 6 dolar değerinde 66 iost token'a aşağıdaki linkten kaydolarak ulaşabilirsiniz. tamamen güvenli ve doğru şekilde. bir arkadaşınız da sizden kaydolduğunda aynı şekilde kazanacak.

iost airdrop
  • lost sanıp gelenlerin favını alırım
  • az biraz da burdan bedava 68 iost coin alabilirsiniz beyler/bayanlar.

edit: 1 kişi benim ref üzerinden kaydolmuş. hayatımda ilk kez sözlüğe bişey yazmanın bir faydasını görmüş oldum. cennetlik adamsın ssg
  • ulan ne tokenmiş. hem airdrop kısmına hem buraya aynı entry giren adam var. hatta bu adam entry silip sonra tekrar başka bir gün aynı entry giriyor. ki bunu ilk yazan ben olduğum halde altına bir daha yazıyor.
    konuya gelince binance'da çıkması büyük bir avantaj ve airdrop bitmek üzere. yararlanın.
    https://t.iost.io/?c=9mn4pyao