şükela:  tümü | bugün
 • 6 milyon token airdrop yapan güzel proje.

  68 tanesini hemen elde etmek için;

  https://t.iost.io/?c=dtnlisjp

  tokenları almak için ether adresine sahip olmanız yeterli.

  karsiniza cikan sayfada ethereum cuzdan adresini girmeniz isteniyor, buraya binance ya da baska bir exchange'den aldiginiz ethereum adresini girmeyin. tokenlarinizi alamazsiniz. myetherwallet uzerinden kendinize bir cuzdan edinin. email almaktan daha kolay ve hizli bi islem bu.

  cuzdan almak icin adres bu: https://www.myetherwallet.com/ phishing sitelerine dikkat edin.

  gelelim projeye, kendilerini soyle tanimliyorlar;

  the ıos (ınternet of services) offers a solid infrastructure for all kinds of online service providers. ıts ultra-high tps, privacy protection, scalable and secure blockchain provide infinitely many new possibilities for online service providers to serve their customer base.

  halka arz edilmemis, edilmeyecekmis de. public ico yok bu yuzden de airdrop yaparak tokenlari halka ulastiriyorlar. on satis yapilmis ve sadece kurumsal yatirimcilara verilmis. bu sirketlerin isimleri sitelerinde mevcut. ekibin basindaki isim terrence wang, princeton gecmisli ve bitcoin icin coinlang diye bir dil gelistirmis. ekip kalabalik, danismanlar iyi.

  sahip olmak icin: burdan.

  üye olana günde 100 swift pasif gelir getiren başka bir proje için; burdan.

  afiyet olsun.
 • açmayın virüs.

  virüssüz link : https://t.iost.io/
 • linkten üye olabileceğiniz ve davet ettiğiniz kişi başına 68 token veren bir program. "changing the way you eat, pray and love. " falan diyor.
  iddialı....
 • reflinksiz bilgi: sabah 09:00 itibariyle binance borsasına girmiştir. üstelik hayvan gibi de düşmüştür. tronu bırakıp bundan aldım. başıma kalmaz tron gibi inşallah.
 • son bir haftada 4 kat artmış.
 • akşamdan bu yana %50 arttı.
 • bir platform olma vaadiyle yola çıkan ethereum bazlı proje. decenterelized applicationlara imkan vereceği ve smart contrat kullanacağı yazıyor sitelerinde.

  airdrop denen, katılımcılara havadan coin verme olayıyla bugünlerde popüler olmuş. konuya ilgili olan kişilerin hiç para harcamadan konuyla haşır neşir olmaya başlamaları için güzel bir etkinlik.

  airdroptan yararlanabilmeniz için birisinin sizin referansınızdan üye olması gerek. ben yukarıdaki entrydeki refli linkten üye oldum, buraya da refli linkimi bırakacağım ki ben de yararlanabileyim. önerim şudur ki, benden sonraki entrylerdeki arkadaşlar da bilgi verici tanımsal entrylerinin sonuna linki sıkıştırsınlar ki hem formata zeval gelmesin hem de zincir halinde herkesin üç beş kazancı olsun.

  benim refli linkim : https://t.iost.io/?c=y5k854wy

  edit : benden 2 kişi üye olmuş, kendilerine teşekkür ediyorum. benden üye olmak yerine aşağıdaki entry sahiplerine destek olabilirsiniz.
 • binance borsasında tanesi 9 cent, 802 satoshi miktarından işlem gören bir kripto para. 68 adedini , 6,12 dolar ediyor an itibari ile, verdikleri bir airdrop var. etherum adresinizi vererek üye olmalı, ardından bir twit atıp onları takip etmelisiniz. sonra size verdiği referans linki ile birilerinin üye olması lazım. o da üye olup bu işlemi yapınca 68 tane veriyorlar.

  yani, anlayacağınız, elden ele altışar dolar. ben de üstteki linkteki kişiye 6 dolar kazandırdım. ne güzel.

  https://t.iost.io/?c=zdnhig2t
 • niye ben de vermeyeyim ki dedim ve referanslı linki yapıştırdım.

  piyasa yeni çıkacak olan crypto para.
 • airdrop'u devam etmekte olan ve binance'da işlem gören token.airdroptan yararlanabilmek için birinin sizin referansınızdan üye olması şart.ben de yukarıdaki arkadaşın refli linkinden üye oldum ve buraya da refli linkimi bırakakıp geleneği devam ettiriyorum.herkese bol kazançlar.

  68 adet iost token kazanmak için