şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 6 milyon token airdrop yapan güzel proje.

  68 tanesini hemen elde etmek için;

  https://t.iost.io/?c=dtnlisjp

  tokenları almak için ether adresine sahip olmanız yeterli.

  karsiniza cikan sayfada ethereum cuzdan adresini girmeniz isteniyor, buraya binance ya da baska bir exchange'den aldiginiz ethereum adresini girmeyin. tokenlarinizi alamazsiniz. myetherwallet uzerinden kendinize bir cuzdan edinin. email almaktan daha kolay ve hizli bi islem bu.

  cuzdan almak icin adres bu: https://www.myetherwallet.com/ phishing sitelerine dikkat edin.

  gelelim projeye, kendilerini soyle tanimliyorlar;

  the ıos (ınternet of services) offers a solid infrastructure for all kinds of online service providers. ıts ultra-high tps, privacy protection, scalable and secure blockchain provide infinitely many new possibilities for online service providers to serve their customer base.

  halka arz edilmemis, edilmeyecekmis de. public ico yok bu yuzden de airdrop yaparak tokenlari halka ulastiriyorlar. on satis yapilmis ve sadece kurumsal yatirimcilara verilmis. bu sirketlerin isimleri sitelerinde mevcut. ekibin basindaki isim terrence wang, princeton gecmisli ve bitcoin icin coinlang diye bir dil gelistirmis. ekip kalabalik, danismanlar iyi.

  sahip olmak icin: burdan.

  üye olana günde 100 swift pasif gelir getiren başka bir proje için; burdan.

  afiyet olsun.
 • açmayın virüs.

  virüssüz link : https://t.iost.io/
 • çaylak çaylakın kara gün dostudur. 68 tokenlik güzel bir air drop için benim referansım yeterli. şimdiden çaylak kardeşlerime teşekkürler.

  https://t.iost.io/?c=uq5wsvyv
 • linkten üye olabileceğiniz ve davet ettiğiniz kişi başına 68 token veren bir program. "changing the way you eat, pray and love. " falan diyor.
  iddialı....
 • reflinksiz bilgi: sabah 09:00 itibariyle binance borsasına girmiştir. üstelik hayvan gibi de düşmüştür. tronu bırakıp bundan aldım. başıma kalmaz tron gibi inşallah.
 • bir platform olma vaadiyle yola çıkan ethereum bazlı proje. decenterelized applicationlara imkan vereceği ve smart contrat kullanacağı yazıyor sitelerinde.
 • binance borsasında tanesi 9 cent, 802 satoshi miktarından işlem gören bir kripto para. 68 adedini , 6,12 dolar ediyor an itibari ile, verdikleri bir airdrop var. etherum adresinizi vererek üye olmalı, ardından bir twit atıp onları takip etmelisiniz. sonra size verdiği referans linki ile birilerinin üye olması lazım. o da üye olup bu işlemi yapınca 68 tane veriyorlar.

  yani, anlayacağınız, elden ele altışar dolar. ben de üstteki linkteki kişiye 6 dolar kazandırdım. ne güzel.

  https://t.iost.io/?c=zdnhig2t
 • niye ben de vermeyeyim ki dedim ve referanslı linki yapıştırdım.

  piyasa yeni çıkacak olan crypto para.
 • airdropu hala devam eden ve 68 adet kazanabileceğiniz aynı zamanda binance üzerinden işlem yapılabilen token. biz de başkalarının refli linklerinden işlem yapıp elde ettik çünkü sistem böyle işliyor. bu da benim refli linkim, bol kazançlar: https://t.iost.io/?c=qzpuraqp
 • bu adres üzerinden kazanabilir ve kazandırabilirsiniz. ethem hesabınızı girmeniz gerekiyor ve tweet atmanız.

  https://t.iost.io/?c=4vtcm3cj