şükela:  tümü | bugün
  • en üstedit: emir gelse pijamalarıyla sınıra koşacak milyonların varlığından bihaber olduğumu eleştirmiş biri. yanılıyorsun dostum. biliyorum, eğer sefer görev emri gelirse pijamalarıyla sınıra koşacak milyonlar olduğuna eminim ama suriye sınırına değil bulgar sınırına doğru.

beni soracak olursan beni çağırırlarsa bardaktaki kalan rakımı içerim önce sakin sakin, rakıyı ziyan eden ihanet eder çünkü. sonra ‘hay sizin yapacağınız işi, bensiz bi halt beceremiyorsunuz’ derim.

üstedit: tek hücreliler hemen klasik ‘hain, terörist, arap sevici’ saldırılarına başlamış. evladım, sizin desteklediğiniz savaşa sizi asker alsınlar diyoruz niye kızıp küfür ediyorsunuz. unutma korkan saldırganlaşır, hakaret eder. niye korktunuz bu kadar? savaş meydanında böyle davranıp türk ordusunu rezil etmeyin sakın.

devletimizin derhal başlatması gereken uygulama. özellikle ekşi sözlükte suriye savaşına canhıraş bir şekilde destek veren arkadaşlar tespit edilip silah altına alınabilir.

başkan yazacağı bir kararnameyle şak diye ayarlayabilir bu işleri. 24 saat içinde çıkarılır sefer görev emri.

öyle klavye başından destek yetmez gençler, görelim meziyetlerinizi.

edit: ‘sözüm ona’ savaş karşıtı yazmış biri. nasıl oluyorsa o. aslında savaş karşıtı değil ama mış gibi mi acaba? ya yazdığının anlamını bilmiyor ya da ezbere konuşuyor.

edit2:ayrıca savaş karşıtlarını teröristlere gönderme işini trump türk ordusuna devretti haberiniz yok galiba. suriye’de hapiste tutulan 160 bin işid teröristten bundan böyle türkiye sorumlu.

edit3: emir gelsin derhal giderimciler de damlamış. gönüllü yazdırsanıza evladım kendinizi en yakın askeri birliğe ne gezip durursunuz internette, ekşide felan.
  • sözüm ona savaş karşıtı bu arkadaşları da barış elçisi olarak teröristlere yollayalım, onlara insan olmayı öğretsin, masumların canına kast etmelerini önleyip silah bıraktırsınlar da savaş için bir nedenimiz kalmasın.
  • dokunmatik ekran askerleri ilk hedefiniz akdenizdir forward
  • bana özelden atar yapan bedelli ponçik de toplansın.

lan mermi sesi duysa altlarına sıçarlar ama burada yakıp yıkıyorlar ortalığı.
  • 176.43.196.91
  • ipye gerek yok. emir gelsin ilk uçakla en yakın sınır birliğine giderim ama bu koflukla faydadan ziyade ayak bağı olurum.
  • başlığı açan yazar merak etmesin gerektiğinde seferberlik durumunda kimin silah altına alınacağı ve sıralaması bellidir. ip adresi falan gerek yok direkt adresinden gelir alırlar seni.

reddetmeyi veya kaçmayı denemeni tavsiye etmem.