• boyle inceltmeye devam ederlerse, ipad air 3 yerine a4 kagit ile kandirilacagimizin gostergesi.
  • ipad mini 3'in şahsımı uğrattığı hezeyanlar sonrası bir nebze iyi gelmiş cihaz.

not: ipad mini 3 eyyorlamam: #46388491

----- ipad air 2 vs ipad air -----

1- ipad air 2'nin yükseklik ve eni ipad air'le aynı kalmış: 9.4 inches (240 mm) x 6.6 inches (169.5 mm)
    derinlik-kalınlık * ise ipad air 2'de incelmiş 0.24 inch (6.1 mm) olmuş. [ipad air *: 0.29 inch (7.5 mm)]

2- incelen ipad air 2'nin ağırlığı da azalmış: 437 gram * ya da 444 gram. [ipad air: 469 g. ya da 478 g.]

3- işlemci, a8x olmuştur. ipad air'de a7. cihazı almak için en sağlam sebep kanımca.

4- touch id özelliği var.

5- ekran iki cihazda da aynı boyutta. 9.7 inch. led-backlit multi-touch display with ips technology, parmak izine/yağına karşı yağ 'itici' kapma * * gibi halihazırda olan özelliklere ipad air 2'de tabi ki mevcut. yenilik ise antireflective coating. bakalım ipad air 2 felfena bir reader olabilecek, e-book'larımızı bizlere yansımasız göz yormasız sunabilecek mi?

6- ön kamerada değişen bir şey yok. fotoğraflar 1.2 mp, videolar 720p hd. isight cam ise 8 mp yükselmiş. [ipad air'da 5 mp'di. fakat lensi, filtresi ıvırı kıvırı aynı. "burst mode" denen bir özellik var. başlığı yakında dolar, birlikte okuruz.

7- slow motion gelmiş. (isight cam 1080p hd)

boyutları yüzünden ipad mini 3'e daha heyecanlı bakıyordum ama özellikleri görünce de ipad air 2 öne çıktı. ipad mini 3'e a8x işlemci uygulanmaması da ayrı bir tiyatro.

not: yanlış anladığım bir kısım varsa lütfen uyarınız.
  • işçilik kalitesi, hızı, kararlılığı ve uygulama çeşitliliğiyle en fanatik androidciyi dahi -en azından tabletler için- applecıya çevirme kabiliyetini haiz bir cihaz (beni çevirdi oradan biliyorum).
  • alet o kadar ince ki, müzik çalarken elinde titriyor alet hoparlör yüzünden, baya baya rezillik.
  • makale okurum diye aldım, çok güzel şeker kırılıyor merette. makale mi? aldığımdan beri hiç okumadım.
  • halen canavar gibi calisan ipadim. en az 10 saat pil omru ve aksam hangi pil yuzdesi ile biraktiysam sabah ayni pil yuzdesiyle aliyorum. yeni versiyonlara terfi etmenin hic bir anlami yok bu temiz performansla. umarim basina bir kaza gelmezse uzun yillar kullanabilirim.
  • ipad air sahiplerini yasa boğmuş alet.

yeter tim cook yeter.
  • kendisiyle 3 saattir müzik dinliyor olmama rağmen şarjı hala %100 olan canavar cihaz. başka söze gerek yok.
  • pili bitmeyen, bilgisayar açtırmayan şahane tablet.
  • bu sefer cidden olmuş bu alet. cover arkaya tam olarak yapışıyor ve düşmüyor. 2 adet hoparlör var ve mükemmel ses çıkışı var. özellikle en yüksek seste, bastan aletteki titreşimi hissediyorsunuz. farklı bir deneyim yaşatıyor. 2gb ram olması performansını daha da artırmış. ekranın beyaz tonu sarıya çalan bir renkte. başka bir cihazı yanına koyduğunuzda daha iyi anlaşılıyor bu. eğer tablet düşünüyorsanız karşılaştırma dahi yapamadan alın. ram'i daha yüksek, işlemcisi daha hızlı diye başka markaların önde olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. o cihazların 3gb ram'le 2.5ghz işlemciyle yapamadığını apple'ın yarı, belki daha da az özelliklerdeki cihazları sorunsuz yapabiliyor. test etmek istediğim diğer husus ise wi-fi idi ama dışarıda olmadığım için fırsatım olmadı.
hesabın var mı? giriş yap