şükela:  tümü | bugün
 • 5 haziran 2017 apple wwdc etkinliğinde açıklanan yeni ipad modeli.

  ekran yenileme hızı 120hz'e çıkartılmış,
  a10x six-core cpu, twelve-core gpu.
  %30 daha iyi cpu performansı ve %40 daha iyi grafik performansı,
  12 mp arka kamera, 7mp ön kamera,
  10 saat pil ömrü,
 • a10x işlemcisi ile gelecek yeni ipad

  64/128/256 seçenekleri varmış.

  12/05/2017'den itibaren satışa çıkacakmış kendileri.

  ayrıca hızlı şarj özelliği varmış ve şarj süresini yarı yarıya düşüyormuş.
 • tanıtımını izlerken yıllardır evin bi köşesinde tozlanan samsung galaxy note 10.1 2014 edition tabletimi hatırlatmıştır. 'iyi aletti be!' dedim, bulunduğu yerden çıkarıp tozunu aldım, iki el araba yarışı oynayıp kapattım.

  güzel tablet.
 • bir süredir ofisi komple yanımda taşıyordum zaten, ios 11 ve ipad pro ile tadından yenmeyecek.

  https://www.apple.com/ipad-pro/ios/
 • kafa kari$tirmayin, usb-c ile degil lightning ile geliyor.

  https://www.apple.com/ipad-pro/specs/

  uslu cocuklar olup beklerseniz usb-c'li ipad'i de gorursunuz belki ilerde. (bkz: at fav'a bekle)
 • hakki reyiz yerinde kapsamli bir inceleme yapmi$: https://www.youtube.com/watch?v=traa2e0codi
 • her zaman ki gibi ekstrem yerlerde ekstrem işlerin yapıldığı reklamları ile bizleri büyüleyen büyüklerin yeni oyuncağı.

  asansörde son rapor ve analizlere bakmalar, cafeler de ilham gelmeler vs. ha bana sorsanız ben kandım. aldığım teknolojik aletler içerisinde en çok kullandığım ve sevdiğim ipad mini rd olmuştur.artık iyiden iyiye yavaşlamaya başlamıştı.bakalım kısmet buna olacak heralde.yinede ergonomisini görmek gerekir diye düşünüyorum

  ancak anlamadığım bir nokta var.10.5 inch çıkmadan önce 9.7 inch ipad pro vardı.apple'da bu ürünü kaldırdı mı tam anlayamadım.ıpadleri karşılaştırma bölümünde apple pen sadece 10.5 inch ve bir üst modelinde var.

  bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

  eğer böyle bir saçmalık yaptılarsa tahmin ediyorum ipad pro 9.7 sahipleri orayı yıkarlar yada yenisini alırlar tam bilemedim şimdi.
 • mesut cevik tim cook ile kanka olmu$, beraber ipad pro 10.5 ve artirilmi$ gerceklik olayina bakmi$lar. :)

  https://www.youtube.com/watch?v=vdbootcfysq
 • ipad ve iphone arasındaki farkı belirgin bir şekilde açacak olan tablettir kendisi.

  şu an ios 10 ile kullandığımız tabletler bir ipad mini kullanıcısı olarak bana uzun süredir macbook un çok uzağında, iphone un ise çok yakınında gibi geliyordu. bir nevi daha büyük ekranlı iphone olarak görmek çok abes değildi yani. sanırım tek fark ios 9 ile gelen split view özelliğiydi ki zaten onu da ipad pro, air 2 ve mini 4 için getirdiler sadece.

  şimdi ios 11 ile gelecek bu tablet tam olarak macbook ile iphone arasındaki gerçek yerini buldu. hatta macbook a daha yakın olması ile macbook almak isteyen şahsımın kafasını karıştırdı bile.

  tabi bunlar henüz kullanım tecrübesine dayanan sözler değil. galiba tam bir apple fanboy gibi apple'ın satışa çıkar çıkmaz alacağım ilk ürünü olacak bu. umarım macbook masrafından kurtarır beni.
 • ipad 2'den beri beni en heyecanlandıran ipad modeli olmuştur. sahip olduğum ve halen çalışan ipad'imden beri yani. macbook pro ekranımda darbeye bağlı sarılıklar oluşmuştu. çok taşıyıp, gezdirince epey yordum ve yoruldum. ağırlıktan ötürü de iyice evden çıkarmaz olmuştum. biraz daha gözleyeyim, yeni taşımalık bilgisayarım bu bebek olur belki. resmen arzu nesnesi.