şükela:  tümü | bugün
  • müzik yazarı ve programcı ipek atcan'ın, metroda bacak bacak üstüne attığı için uğradığı tekmeli saldırıdır.

http://www.hurriyet.com.tr/…ekmeli-saldiri-40292008
  • adama dik dik bakarsan olacağı bu. ayrıca istasyon adı da verilmemiş. ben inandırıcı bulmadım.
  • belli ki adam çocukluğunda çok fazla final fight oynamış, kendini haggar, bayanı da sodom sanıyormuş...

('o bölüm öyle oynanmaz, geçeyim mi abi' deyip adam daha cevap veremeden cody döner tekmesiyle mukabele etmek isterdim. genelde bu dilden anlıyorlar.)
  • "ipek atcan'a tekme atan saldırganın gözaltına alınması"
    "ipek atcan'a tekme atan saldırganın serbest bırakılması"
    "ipek atcan'a tekme atan saldırganın gözaltına alınması v2"
    "ipek atcan'a tekme atan saldırganın serbest bırakılması v2"
    "ipek atcan'a tekme atan saldırganın gözaltına alınması v3"
    "ipek atcan'a tekme atan saldırganın serbest bırakılması v3"
    '
    '
    '

başlıklarını şimdiden parsellemek lazım.
  • biz nolduk diye sormuş bir de.

yapışsana adamın kafasına gözüne. bunun gibi yerinden kalkmayıp twitter'da bloğunda yazanlar yüzünden bu hale geldik aq.

ruhu tekmelenmiş bir de. ablacım kusura bakma ama sen bunu yazıp, adamın arkasından bakakaldım deyince benim de ruhum tekmeleniyor.
  • gerçekse metroda kamera kayıtları vardır diye düşünüyorum. şikayet etsin, arkasında dururuz.
  • kendisi kim tanımam etmem ancak bugün haberlerde gördüğüm kadarıyla metro beklerken bacak bacak üstüne attığı için tekmelendiğini bu olay karşısında dehşetlere düştüğünü dramatize bir şekilde anlatmış.

dediğim gibi bu kadını tanımam. ama samimiyetsiz hareketten nefret ediyorum. bu kamuoyu tepkisi çekmiş olayları kullanarak reklam yapma olayı yeni moda oldu.

yahu kadın her yerde kameranın olduğu bir yerdesin, birinin otururken sana gelip tekme atması ne demek ya. nasıl şikayet edilmez böyle bir şey. akşam koşup ilk yaptığın şey bloguna yazmak mıdır yani? sevgili günlük mü lan bu? bu bir hatıra falan mı? neresine inanmasını bekliyorsun bunun insanların.

sanırım tanımadığım biri ilk kez bu kadar midemi bulandırdı.