• kendisi hakkında attığım bir entry'ye* rağmen, o entry'den bir süre sonra temizlik amaçlı takipten çıkardığımdan dolayı yeni farkettiğim olay. yoksa atcan'ı myspace türkiye yönetim ekibi'nden ve sonradan dream tv'de sunduğu programlardan tanırım.

yaşadığı olayı anlatırken popülerliğinin kullanılması da aklıma ne yazık ki 7 ay önce yaşadığım bir olayı aklıma getirmekte* (ki olayda benden rahatsız olan cosplayci bu konuda ne kadar haklı olsa da, popülerliğini kullanarak linç ortamı hazırlaması ve konser fotoğrafçılığımı görmezden gelmesi yanlış bir hareket, kendisini çeşitli yollarla taciz eden o kadar kişiye karşı biriken öfkesini bana kusmasını da anlayabilirim yoksa.)

yine de kendisine geçmiş olsun dilerim. tekmeci hakkında da umarım gereği yapılmıştır.
  • belli ki adam çocukluğunda çok fazla final fight oynamış, kendini haggar, bayanı da sodom sanıyormuş...

('o bölüm öyle oynanmaz, geçeyim mi abi' deyip adam daha cevap veremeden cody döner tekmesiyle mukabele etmek isterdim. genelde bu dilden anlıyorlar.)
  • müzik yazarı ve programcı ipek atcan'ın, metroda bacak bacak üstüne attığı için uğradığı tekmeli saldırıdır.

http://www.hurriyet.com.tr/…ekmeli-saldiri-40292008
  • bir kadini tekmelemenin sebebi olamaz , olmamali dedirten baslik.zihinsel gucu fiziksel guce tercih ettigimizde sanirim bir arpa boyu yol alabiliriz
  • kamera kayıtlarını hukuki yollar ile alıp medyaya sunarsa gerekli işlemler yapılabilir. sonrasında serbest kalır ama yine de şansını denemeli.
  • kadınlara önerim,bizim erkelerden bir bok olmayacağı için,şöyle ucu demirli,sivri botlar giyin.bir şey diyen olursa,böğrüne böğrüne tekmeleyin.başka çözüm gelmiyor aklıma.
    geçmiş olsun dediğim bıkkınlık veren olay.
hesabın var mı? giriş yap