şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ezel dizisinde adeta oyunculuk dersi veren insan. cok basarili.
  • hırsız polis'in maide, aksak'ın deyimiyle ''mayide hanum'' 'uydu zamanında.
  • tapılası bir oyunculuk sergiliyor her gördüğüm yapımda. nazarlardan korusun...

edit: hıçkıra hıçkıra ağlattı beni.
  • yolda görsem "anneeee ben geldim" derim. o derecede başarılı bir oyuncu.
  • anacım deyip ben de başımı dizlerine dayıycam ya, ben de sarılıcam. annemin kopyası sanki.
  • 2004-2005 sezonunda ankara devlet tiyatrosu'nda sıradan bir gün adlı oyunda rol almıştır. oyunda kocası tarafından terk edildikten sonra intihar etmeye karar veren, bunalımın doruğunda ve duyarlı bir kadını başarıyla canlandırmıştır. mimikleri, sesiyle oynaması harikadır.
  • muhteşem oynuyo bu hanımefendi..
    ezel'de izledim ve hiç abartısız son zamanlar değil geriye dönük orta vadede izlediğim en muhteşem oyunculuğu gördüm..

ses, mimik, jest, ifade, vurgu..
    hayran kaldım yemin ederim...

sırf kendisi için bile izleyebilirim bu diziyi..
  • oyunculuğuna sahnelerde , tiyatro oyunlarıyla şahit olduğum, başarıdan ağlatan kadın. oyunculuk geliştirilebilir bir yetenektir ama kabul etmek lazım bazıları şanslı doğuyor.ipek bilgin'in de de şanslı doğduğuna inandığım gibi aynı zamanda türkiye sınırları içerisindeki tüm tiyatro izleyicilerinin en büyük şanslarından biri olduğunuda biliyorum.uzun bir süre türk tiyatro sahenelerinin en iyi kadın oyuncularının başında geldiğini iddia edeceğim.
    alkışlamak yetmez,ayağa kalkmak gerekir.
  • benim hala kör zannettiğim.
  • bir oyuncu olarak oynamayıp yaşayan tayfadan. kör olmadığını bir cuma günü birsen tezer konserinde karşılaştığımda anladım!